۵ روز شکار غاز در کانادا

شکار غاز یکی از جذابترین و هیجان انگیزترین شکارها در میان شکار پرندگان می باشد و چنانچه بخت در طول سال با شکارچی یار باشد، هر ساله ممکن است فقط ۱ یا ۲ بار بتواند به سرتیر غاز برود.

حال چنانچه تیرانداز انواع مرغابی و غازها را نشناسد و اندازه آنها را نداند، ممکن است به هنگام تیراندازی فی المثل یک اردک کله سبز با طول بدن ۶۰ سانتی متر که در فاصله ۴۰ متری در حال پرواز است را با یک خوتکای ۳۵ سانتی متری در فاصله ۲۰ متری اشتباه بگیرد و در نتیجه به اندازه کافی پیش گیری نکرده و ساچمه هایش از پرنده عقب بماند.

از این رو دیدن این فیلم جذاب را به تمامی دوستداران شکار غاز توصیه می کنیم. فیلم مذکور شامل ۵ روز شکار غاز در کانادا می باشد و هر روز شکار، یک منطقه و پوشش گیاهی و آب و هوایی خاص را دربرمی گیرد.

از این رو با دیدن این فیلم با تمامی مناطقی که شکار غاز انجام می شود و می توان در این مناطق و پوشش گیاهی غاز پیدا کرد و همچنین با نوع فشنگهایی که برای این شکار در نظر گرفته می شود و تکنیکهای شکار این پرنده از جمله تقلید صدای غاز و نحوه چیدن غازهای مصنوعی و فیدینگ کال (نت مخصوص غذا خوردن غازها) و نحوه استفاده از داک کال (وسیله ای که با آن صدای غاز درمی آورند) آشنا خواهید شد.

قیمت پستی : ۵۵۰۰۰ ریال

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 524 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)