۱۰۰۰ نقشه ویلایی – پلان ، نما ، برش و دیتیل

 ۱۰۰۰پلان ویلایی از معماران معروف دنیا ۱۰۰ تا ۹۰۰ متریشاهکارهای ویلایی جهان – ۱۰۰۰ پلان ویلایی از معماران معروف دنیا – ۱۰۰ تا ۹۰۰ متری
مجموعه شاهکارهای ویلایی جهان شامل ۱۰۰۰ پلان ویلایی از معروف ترین معماران برگزیده جهان میباشد که در یک دی وی دی جمع آوری شده است.قیمت:۵۹۰۰تومان  ۱ dvd   داخل پکیج

برای اولین بار در ایران امکان پرداخت آنلاین و دانلود فوری این محصول وجود دارد با هزینه ای بسیار کمتر بدون پرداخت هزینه پست و حذف مدت زمان یک هفته ای برای رسیدن مرسوله همین الان این پکیج را دانلود کنید.

مجموعه پلان ها در چندین بخش مختلف و در اندازه های مختلف موجود می باشد که در آخر برنامه حتی چند پلان ویلایی بالای ۱۰۰۰ متر را ارائه کرده است.

این نقشه ها شامل کلیه پلان ها ، نماها ، برش ها و سه بعدی تصاویر است.در نرم افزار موجود ابتدا طرح سه بعدی زیبای آن به نمایش در می آید و بعد از انتخاب هر کدام از ویلاها تمام مشخصات و همچنین پلان های آن به صورت بزرگ در اختیار شما قرار می گیرد.

امکان پرینت گرفتن کلیه پلان ها در سایز و اندازه های مختلف وجود دارد.همچنین شما می توانید پلان های ویلایی را در برنامه های اتوکد و آرشیکد اجرا کنید.نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید با انتخاب یکی از ۱۰۰ معمار معروف دنیا پلان های طراحی شده آن را تماشا و هر کدام را که خواستید استفاده نمایید.

قیمت:۵۹۰۰تومان  ۱ dvd   داخل پکیج

برای اولین بار در ایران امکان پرداخت آنلاین و دانلود فوری این محصول وجود دارد با هزینه ای بسیار کمتر بدون پرداخت هزینه پست و حذف مدت زمان یک هفته ای برای رسیدن مرسوله همین الان این پکیج را دانلود کنید.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 4,928 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: رشته مهندسي عمران, مستند مهندسي


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)