۱٫ شکار قوچ در باکو, نخجوان و قره باغ ۲٫شکار قوچ در آذربایجان

این DVD که شامل دو فیلم مجزای شکار قوچ می باشد توسط یکی از بزرگترین آژانسهایی که در زمینه برگزاری تورهای شکار در کشور آذربایجان فعالیت دارد تهیه و تولید شده است و مجموعه است از تروفه های ارزشمند شکار شده در طی چند سال فعالیت این آژانس   است تهیه شده و حال در اختیار علاقمندان به شکار چهارپا مخصوصاً آنهایی که علاقه مند به شکار در کوهستانهای صعب العبور می باشند قرار می دهیم و شما را با شکار قوچهای رکورد در کوهستانهای صعب العبور کشور آذربایجان آشنا می کنیم.

با خرید ۴ مستند یک مستند به انتخاب خودتان به عنوان هدیه ارسال میگردد.(مستند هدیه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات وارد نمایید).

در فیلم اول این DVDبه کوههای اطراف باکو رفته و با شکارچی و دیگر گروه های شکار به تنظیم دوربینهای تفنگ پرداخته ایم و به اصطلاح تفنگها کوک شده اند. در فیلم اول شما شاهد سه گروه شکارچی خواهید بود که گروه اول در کوهستانهای باکو و گروه دوم در کوههای نخجوان و گروه سوم در قسمت غرب قره باغ و در سلسله جوار قویون به شکار قوچ تار که بی شباهت به قوچ ارمنی نیست به شکار می پردازند.

فیلم دوم از این DVDکه به شکار قوچ در آذربایجان اختصاص دارد, شما را با شکار انواع قوچهای کشور آذربایجان و رکوردهای شکار آن کشور آشنا خواهد کرد و مطمئناً برای آنانی که علاقه مند به شکار قوچ می باشند بسیار جالب خواهد بود زیرا در این فیلم تعداد زیادی قوچ شکار خواهد شد.

این دو فیلم که در یک DVDقرار دارد مجموعه بینظیری می باشد که بیش از دو ساعت فیلم شکار قوچ در کشور آذربابجان را در خود جای داده است.

این مستند در یک dvd‌ با کیفیت عالی به همراه لیبل و کاتالوگ ارسال میگردد.

قیمت پستی : ۶۰۰۰ تومان

با خرید ۴ مستند یک مستند به انتخاب خودتان به عنوان هدیه ارسال میگردد.(مستند هدیه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات وارد نمایید).

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۹ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 917 بار | دیدگاه : ۱ دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , ,


دیدگاه ها :

  1. قایق بادی گفت:

    خیلی عالی ممنون

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)