نتیجه بازی اسپانیا و ایتالیا

تیجه و جزئیات کامل بازی اسپانیا و ایتالیا

نتیجه بازی: ۴-۰ به نفع اسپانیا

 

ترکیب اسپانیا: کاسیاس، پیکه، سرخیو راموس،‌‌ آربلوا،‌ جوردی آلبا، اینیستا(از دقیقه ۸۵ خوان ماتا)، ژاوی، فابرگاس (از دقیقه ۷۴ فرناندو تورس)‌ ،ژابی آلونسو، بوسکتس،‌ سیلوا(از دقیقه ۵۹ پدرو)

سرمربی: ویسنته دل بوسکه

ترکیب ایتالیا: بوفون، کیلینی(از دقیقه ۲۱ بالزارتی)، آباته،‌ بارزاگلی، بونوچی،‌ مارکیسیو، دروسی، مونتولیوو(از دقیقه ۵۷ تیاگو موتا)، پیرلو، بالوتلی، کاسانو(از دقیقه ۴۶ دی ناتاله)

سرمربی: چزاره پراندلی

دیدار اسپانیا و ایتالیا از ساعت ۲۳:۱۵ یکشنبه شب به قضاوت پدرو پرونکا داور اهل پرتغال در حضور ۶۴ هزار نفر در ورزشگاه المپیک شهر کیف اوکراین آغاز شد و با برتری ۴ بر صفر اسپانیا خاتمه یافت.

ماتادورها که از شروع مسابقه با روحیه و مصمم وارد میدان شدند، با استفاده از شش هافبک، سعی در کسب برتری خود در میانه میدان داشتند و به خواسته خود رسیدند. این برتری زود به ثمر نشست. در دقیقه ۱۴ پس از انجام دومین حمله جدی، اسپانیا با استفاده از همکاری اینیستا و فابرگاس، توسط سیلوا دروازه بوفون را گشود.

پاتوق ورزشی: ایتالیایی ها برای دقایقی بر حریف فشار وارد کردند اما مردان با تجربه ویسنته دل بوسکه موفق شدند ایتالیا را از شور و هیجان در حمله بیندازند. با این حال تیم چزاره پراندلی حملاتی را روی دروازه حریف تدارک دید که مهم‌‌ترین آن دقیقه ۳۲ بود و پیرلو با ضربه ای محکم به شدت دروازه سنگربان مادریدی‌ها را تهدید کرد. در دقیقه ۴۱ جوردی آلبا گل دوم اسپانیا را زد.

نیمه دوم:

در نیمه دوم نیز اسپانیا به برتری خود ادامه داد و در دقیقه ۸۳ فرناندو تورس توانست گل سوم را بزند. در دقیقه ۸۷ نوبت به خوان ماتا رسید تا گل چهارم تیمش را به ثمر برساند و بدین ترتیب شاگردان دل بوسکه با ۴ گل ایتالیا را در هم کوبیدند.

اسپانیا با این برد قاطع توانست پس از سال ۱۹۶۴ و ۲۰۰۸ سومین عنوان قهرمانی اروپا را کسب کند و اولین تیمی در تاریخ جهان شود که پس از قهرمانی اروپا در سال ۲۰۰۸ و قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۰، سومین قهرمانی پیاپی خود را کسب می‌کند.

کارت زرد های بازی: پیکه (اسپانیا)، بارزاگلی (ایتالیا)

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۱
تعداد مشاهده : 267 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: ورزشي


برچسب ها

, , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)