مستند همگام با غار نشینان اولیه

مستند  مردان غار نشینWalking with Cavemen

مستند سیر تکامل میمون به انسان

تا کنون به این فکر کرده اید که انسان ها اولیه چگونه می زیسته اند ؟ یا اینکه در ۳/۵ میلیون سال قبل که هیچ تمدن و فرهنگی بین بشر وجود نداشته ؛ انسان ها برای رفع نیاز های اولیه شان چکار می کرد ؛ نحوه تامین غذا ؛ شکار به چه صورت بوده است ؟ و از همه مهمتر چه چیزهایی موجب پیشرفت انسان و نزدیک شدن به تمدن امروزی شده است ؟

در این مستند دیدنی که با استناد به مدارک باستان شناسی و تاریخی که از قاره های مختلف و فسیل های کشف شده ؛ استراج شده ؛ ساخته شده است ؛ شما را به سفری چند روزه پیش انسان های نخستین می برد !

در این مجموعه که به صورت کاملا شبیه سازی شده می باشد ؛ شما کاملا احساس می کنید که در کنار این انسان ها قرار دارید و با زندگی ؛ جنگ ها و شکار های آنها به صورت لحظه به لحظه همراه خواهید بود !

مستند Walking with Cavemen یک مستند تلوزیونی ۴ قسمتی می باشد که در مورد سیر تکامل میمون به انسان توسط شبکه بی بی سی بریتانیا تولید شده است. مستند عمدتا توسط همان تیم تولید شده که برنده جایزه  بوسیله مجموعه های ،  مستند قدم زدن با دایناسورها (۱۹۹۹)  ، قدم زدن با جانوران (۲۰۰۱) و راه رفتن با هیولاها (۲۰۰۵) ، تهیه شده است. هر چند کارگردان مجموعه اصلی ‘، تیم Haines در این کادر وجود نداشت.

در این مستند اطلاعاتی در مورد نیاکانمان به نمایش گذاشته می شود

مستند مردان غار نشین

مستندی علمی با قیمتی ارزان

قیمت پستی : ۲۸۰۰ تومان

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 685 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند علمي


برچسب ها

, , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)