مستند جهان پس از انسان دوبله فارسی(مجموعه کامل)

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید .مستند زندگی پس از بشریت دوبله فارسی

History.Channel – Life After People

دوبله فارسی در ۱۰ قسمت

هر قسمت ۴۰ دقیقه ای

قیمت: ۵۴۰۰ تومان شامل ۳ dvd داخل پکیج با فرمت divx

مستند جهان پس از انسان

مستند یک روز پس از بشریت

مستند جهان بعد از بشر

مستند دنیا پس از انسانها

مستند زندگی بعد از انسانها

قیمت: ۵۴۰۰ تومان شامل ۳ dvd داخل پکیج با فرمت divx

اپیزودهای موجود در این مجموعه

Life After People – The Bodies Left Behind

Life After People – Outbreak

Life After People – The Capital Threat

Life After People – Heavy Metal

Life After People – The Invaders

Life After People – Bound and Buried

Life After People – Sin City Meltdown

Life After People – Armed & Defenseless

Life After People – The Road to Nowhere

Life After People – Waters of Death

مستند طغیان

چه اتفاقی می افتاد, اگر تمام انسان های روی زمین ناپدید می شدند. این داستان در مورد چگونگی ناپدید شدن ما نیست بلکه داستان اتفاقاتی است که پس از ما در دنیا روی خواهد داد.

در این قسمت حیات پس از بشریت به طغیان می پردازیم . بعضی حیواناتی که توسط انسان محافظت می شدند مورد هجوم بیماری های همه گیر قرار می گیرند . دیگران گریخته و وارد دنیای وحش می شوند . دشمنان پنهان در حال پیش روی هستند و به تمامی شهرهای جهان حمله می کنند . همان طور که قبلا به شهری در قلب آمریکا حمله کردند .

وقتی طبیعت می تازد بزرگترین چیزها حتی سخت ترین ها به هم می ریزد .

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید .

مستند غریزه ی جاودانگی

چه اتفاقی می افتاد اگر همه ی انسان ها ی روی زمین ناپدید می شدند . این داستان چگونگی ناپدید شدن ما نست بلکه داستان اتفاقی است که پس از ما در دنیا روی خواهد داد .

در این قسمت حیات پس از بشریت سرنوشت تلاش های بزرگ انسان برای جاودانگی است . پس از ما اجسادمان بر جای می ماند , بعضی مومیایی شده و برخی یخ زده . آیا آنها واقعا جاودانه خواهند شد یا با خاطراتی که بشر برجای گذاشته اند ماندگار می شود .

این تنها بخشی از سفری است که ما را به آینده ی شهرهایی می برد که زمانی شلوغ بوده اند .

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید .

مستند آب های مرگ

چه اتفاقی می افتاد اگر بشریت از روی زمین ناپدید می شد . این داستان چگونگی ناپدید شدن ما نیست بلکه داستان اتفاقاتی است که پس از ما در این دنیا روی خواهد داد .

در این قسمت حیات پس از بشریت به آب های مرگبار متمرکز می شویم . آب به انسان زندگی می بخشد اما درعین حال می تواند نابود کننده هم باشد . کدام یک از برج های مستحکم در برابر قدرت تخریب آب آسیب پذیرترند . کدام شهر سیل زده به ساکنین پیشین خود این شانس را می دهد که در آینده به شکل فسیل باقی بماند .

این تنها بخشی از سفری است که ما را به آینده ی شهرهایی که زمانی پر از جمعیت بوده اند می برند . همین طور شهرهای شبح زده ای که خالی از انسان هستند .

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید .

قیمت: ۵۴۰۰ تومان شامل ۳ dvd داخل پکیج با فرمت divx

مستند محبوس و مدفون

چه اتفاقی می افتاد اگر همه ی انسان های روی کره ی زمین ناپدید می شدند . این داستان در مورد چگونگی ناپدید شدن ما نیست بلکه داستان اتفاقاتی است که پس از ما دردنیا روی خواهد داد .

در این قسمت حیات پس از بشریت درباره ی سرنوشت دستاوردهای برتر جهان ما که محبوس , محسور و مدفون شده اند و در برابر جهان بیرون محافظت می شوند صحبت می کنیم . مکانی حافظ سرچشمه های ارزشمند زندگی که در سردابی به نام دخمه ی آخرالزمان می باشد .

آیا این گنج ها تا ابد حفظ خواهند شد یا به زندان سرنوشت تبدیل می شوند .

به زمین با جعیت صفر خوش آمدید .

مستند مسیری به ناکجا آباد

چه اتفاقی می افتاد اگر همه ی انسان های روی کره زمین ناپدید می شدند . این داستان در مورد ناپدید شدن ما نیست . این داستان در مورد اتفاقاتی است که بعد از ما برای دنیا روی خواهد داد .

در این قسمت حیات پس از بشریت , جاده ها از ناکجا آباد سر در می آورند و همه چیز خراب می شود .

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید

مستند مسلح و بی دفاع

چه اتفاقی می افتاد اگر همه ی انسان های روی زمین ناپدید می شدند. این داستان در مورد چگونگی ناپدید شدن ما نیست بلکه داستان اتفاقاتی است که بعد از ما در دنیا روی خواهد داد.

در این قسمت از حیات بعد از بشریت , آیا دفاع قوی به معنای بقای نهایی است؟ آیا آنهایی که ضعیف تر هستند بخت بهتری دارند؟ مثل کشتی های جنگی بزرگی که بعدا مورد هجوم حملات قرار می گیرند و حیوان های اهلی که از خود دفاع می کنند

و یک کلاهک هسته ای سری که نقطه ی جدیدی را در کف اقیانوس مورد هدف قرار می دهد. این تنها بخشی از سفری است که مار را از شهر ,مایل ها به دریا می برد و همچنین مکانی روح زده در شهر نیویورک که خالی از سکنه است .

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید.

مستند لاس وگاس و آتلانتیک سیتی

چه اتفاقی می افتاد اگر همه ی انسان های روی کره ی زمین ناپدید می شدند. این داستان چگونگی ناپدید شدن ما نیست , بلکه داستان اتفاقاتی است که بعد از ما در دنیا روی خواهد داد. در این قسمت حیات بعد از بشریت…

انسان ها قمارهای بزرگ را دوست داشتند و شهرهای گناه , آینده ای نامعلوم دارند در لاس و گاس این چهره های معروف , به سرعت ذوب می شوند . چه چیزی باعث می شود کف تفرجگاه آتلانتیک سیتی مانند بتن محکم و با دوام باشد و عاقبت بزرگترین قمار انسان چه خواهد شد؟

این تنها بخشی از سفر ما است که ما را به آینده ی شهرهایی می برد که زمانی بسیار پر جمعیت بوده اند و همچنین به شهرهای تسخیر شده ی خالی از سکنه .

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید.

قیمت: ۵۴۰۰ تومان شامل ۳ dvd داخل پکیج با فرمت divx

مستند فلزات قیمتی

چه اتفاقی می افتاد, اگر تمام انسان های روی زمین ناپدید می شدند. این داستان در مورد چگونگی ناپدید شدن ما نیست بلکه داستان اتفاقاتی است که پس از ما در دنیا روی خواهد داد. در این قسمت حیات بعد از بشریت,با ارزش ترین فلزات بشری(طلا) چگونه ارزش خود را در آینده ی بدون حضور انسان ها اثبات می کند . آیا ویژگی های فولاد قادر است از آن در برابر دشمنان موزی محافظت کند, و چه ارتباطی میان معدن اسرار آمیز طلا با نابودی دایناسورها وجود دارد .

ساختمان های مربوط به عصر فولادی برای همیشه تغییر خواهند کرد.

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید…

مهاجمان

چه اتفاقی می افتاد همه ی انسان های روی زمین ناپدید می شدند.

این داستان در مورد چگونکی ناپدید شدن ما نیست بلکه داستان اتفاقاتی است که بعد از بشریت روی خواهد داد.

در این قسمت حیات بعد از بشریت , گیاهان مهاجر و درنگان آماده ی حمله هستند. مارهای پیتون و تمساح ها در چمن زارها با یک دیگر به نبرد مرگ بار می پردازند .

علف های هرز آبی مثل سرطان رشد می کنند و حجم عظیمی از منابع حیاتی اکسیژن را مصرف می کنند, و طوفان های شنی به بزرگی کوه شهر های بی دفاع را در هم می نوردند.

به زمین با جمعیت صفر خوش آمدید.

تهدید پایتخت

به راستی چه اتفاقی می افتاد اگر روزی تمام انسانهای روی زمین ناپدید می شدند؟ این داستان چگونگی ناپدید شدن ما نیست ؛ بلکه داستان جهانیست که وقتی ما آنرا ترک می کنیم رخ خواهد داد .

در این قسمن از حیات پس از بشریت ؛ پایتخت آمریکا مورد هجوم قرار میگیرد . ۲۰۰۰ مایل دور تر هالیوود با تهدید مواجه می شود . چه چیز باقی خواهد ماند ؟ چه کسی به جای ما خواهد آمد ؟و آیا پایتخت جدیدی شکل می گیرد ؟

به زمین با جمعیت -۰- خوش آمدید…

قیمت: ۵۴۰۰ تومان شامل ۳ dvd داخل پکیج با فرمت divx

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 1,105 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند دوبله فارسي, مستند علمي


برچسب ها

, , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)