مجموعه کامل سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English

در پست امروز سایت کولاب باز هم یکی دیگر از مجموعه های فوق العاده جذاب آموزش زبان انگلیسی را برایتان آماده کرده این مجموعه بسیار ارزشمند بر خلاف گذشته نه یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی است و نه یک فیلم آموزش زبان، بلکه یک سریال آموزش زبان انگلیلسی بسیار پیشرفته می باشدکه شرح آن در ادامه مطلب آمده است سریال Extra English یکی از پر طرفدارترین مجموعه هایی است که تا به حال برای آموزش زبان انگلیسی ساخته شده است.

قیمت:۴۹۰۰ تومان  ۲ dvd  فشرده شامل ۳۰ قسمت داخل پکیج

داستان این سریال در رابطه با شخصی به نام هکتور است که از آرژانتین به انگلستان سفر کرده و با زبان انگلیسی آشنایی ندارد. هکتور در طول این مجموعه با بوجود آمدن حوادث بسیار جالبی که برایش اتفاق می افتد زبان انگلیسی را فرا می گیرد و پس از آنبه راحتی میتواند انگلیسی صحبت کند.

سبک این سریال طنز بوده و بازیگران آن برای اینکه بتوانند به صورت غیر مستقیم به بیبنده زبان انگلیسی را نیز آموزش دهند دیالوگ های خود را به صورت شمرده و با تلفظ کاملآ صحیح و فابل فهم بیان می کنند. شما با مشاهده این سریال می توانید مهارت خود را در زمینه های Reading, Lessening و حتی Grammar نیز افزایش دهید و به آسانی انگلیسی صحبت کنید.

قیمت:۴۹۰۰ تومان  ۲ dvd  فشرده شامل ۳۰ قسمت داخل پکیج

تا به حال هیچ سایتی اعم از فروشگاهی و دانلود این مجموعه را به صورت کامل قرار نداده و سیب دانلود با افتخار اعلام می کند که برای اولین بار در میان سایت های ایرانی و حتی سایت های خارجی این مجموعه را به صورت کامل برای شما عزیران قرار داده است.

اگر این مجموعه را از سایت های دیگر دانلود و یا خریداری کرده اید پیشنهاد می کنیم که حتمآ توضیحاتی که در ادامه مطلب قرار گرفته را مطالعه کنید چرا که تفاوت های بسیار زیادی بین مجموعه ای که سیب دانلود آماده کرده و مجموعه هایی که دیگر سایت ها برای دانلود و یا فروش قرار داده اند وجود دارد!

قیمت:۴۹۰۰ تومان  ۲ dvd  فشرده شامل ۳۰ قسمت داخل پکیج

 نسخه کم حجم شده:
شامل ۳۰ فایل ویدیویی کم حجم شده با مشخصات:

AVI Xvid 656×368 25.00fps 1445Kbps | AC3 48000Hz stereo 192Kbps
می باشد. همچنین همراه با هر فایل ویدیویی ۳ فایل دیگر قرار گرفته که اولی فایلی با فرمت SRT است که زیرنویس انگلیسی فیلم بوده و فایل دوم فایلی با فرمت DOC است که دیالوگ هایی که بازیگران در فیلم می گویند به صورت متنی در آن قرار دارد و در صورت نامفهوم بودن دیالوگ ها با مشاهده متن دیالوگ مورد نظر می توانید به صورت دقیق به آن دسترسی داشته باشید. علاوه بر این دو کتاب الکترونیکی هم با فرمت PDF که در آن مشخصات سریال و خلاصه داستان هر قسمت ذکر شده قرار گرفته است. تا به حال هیچ سایت ایرانی و خارجی این ۳۰ قسمت را به صورت جداگانه همراه با فایل های زیرنویس و فایل های متنی و همچنین کتاب های الکترونیکی برای دانلود و حتی برای فروش قرار نداده اند بلکه تنها کل مجموعه را بدون فایل های ذکر شده برای دانلود و یا فروش قرار داده اند.

قیمت:۴۹۰۰ تومان  ۲ dvd  فشرده شامل ۳۰ قسمت داخل پکیج

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 857 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: زبان


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)