مجموعه سورس های گرافیکی عکسهای عروسی ، کودکان، هنری ،سنتی

مجموعه سورس های دیجیتالی گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority !

شرکت Graphic Authority یکی از شرکتهای مطرح پیشرو در زمینه طراحی و خلق سورس ها و تمپلاتهای آماده گرافیکی نو آورانه فتوشاپ است و محصولات این شرکت در میان طراحان خارجی بسیار پرطرفدار است . بسته های Graphic Authority به دلیل تنوع موضوعی و طرح های مردن و نو به نوعی در بازار سورس های آماده منحصر به فردند .

موضوعات مهم و پرطرفداری همچون Wedding یا جشن عروسی ، Lil’ Kids یا کودکان ، Urban Youth یا جوانان شهری، Senior Style سبک نو، Artistic Expression یا طرحهای هنری، Classic & Vintage یا طرح های کلاسیک و قدیمی، وکتور ها و Shape ها و دیگر طرح های مورد نیاز فتوشاپ است .

هر کدام از این موضوعات نیز از دهها و صدها طرح لایه باز متنوع در سایز ها و حالت های مختلف از جمله سایز کارت پستال، سایز های مختلف قاب عکس، و به خصوص تصاویر آلبوم و قاب های متنوع و جذاب و بسیاری موضوعات دیگر …

این بسته در قالب دو پکیج برای علاقمندان ارائه می گردد. پک شماره یک پک اختصاصی مرتبط با جشن عروسی یا Wedding Pack و پکیج شماره دو سایر موضوعات است .

محتویات” مجموعه سورس های گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority ” ؟

پک شماره یک ” مجموعه سورس های گرافیکی فتوشاپ از شرکت Graphic Authority “-پک Wedding

DVD شماره یک:

Graphic Authority – Wedding Templates Volume 1 – Disk 1 : شامل۱۲ طرح  PSD فتوشاپ لایه باز با کیفیت  بالا ۳۰۰ DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده  در ۴ سایز مختلف ۴ در ۶، ۵ در ۷ ، ۹ در ۱۲ ، ۱۲ در ۱۲ و دو طرح قابل تاخوردن ۱۵ در ۷ و ۱۶ در ۶ در مجموع ۵۲ فایل PSD با پیش نمایش !

Graphic Authority – Senior Styles :  شامل ۲۹ فایل PSD لایه باز با کیفیت  بالا ۳۰۰ DPI و در سایز های ۵ در ۷ و ۴ در ۵٫

به همراه ۴ فایل آموزشی ویدیویی استفاده از طرح ها .

Graphic Authority – VectorArt : مجموعه ای از وکتور های خاص و منحصر شرکت Graphic Authority برای فتوشاپ و ایلاستراتور شامل عناوین Corners، Frame ، Patterns، Sides و Topbotto مجموعا ۲۸۰ وکتور !

DVD شماره دو :

Graphic Authority – Wedding Templates Volume 1 – Disk ۲ : شامل۱۲ طرح  PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت  بالا ۳۰۰ DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده  در ۴ سایز مختلف ۴ در ۶، ۵ در ۷ ، ۹ در ۱۲ ، ۱۲ در ۱۲ و دو طرح قابل تاخوردن ۱۵ در ۷ و ۱۶ در ۶ در مجموع ۵۲ فایل PSD با پیش نمایش !

DVD شماره سه:

Graphic Authority – Wedding Templates Volume 1 – Disk ۳ : شامل۱۲ طرح  PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت  بالا ۳۰۰ DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده  در ۴ سایز مختلف ۴ در ۶، ۵ در ۷ ، ۹ در ۱۲ ، ۱۲ در ۱۲ و دو طرح قابل تاخوردن ۱۵ در ۷ و ۱۶ در ۶ در مجموع ۵۲ فایل PSD با پیش نمایش ! به همراهShape مربوطه !

Graphic Authority – Wedding Templates Volume ۲ – Disk ۱ : شامل۱۲ طرح  PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت  بالا ۳۰۰ DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده  در ۴ سایز مختلف ۴ در ۶، ۵ در ۷ ، ۹ در ۱۲ ، ۱۲ در ۱۲ و دو طرح قابل تاخوردن ۱۵ در ۷ و ۱۶ در ۶ در مجموع ۴۰ فایل PSD با پیش نمایش !

DVD شماره چهار:

Graphic Authority – Wedding Templates Volume ۲ – Disk ۲ : شامل۱۲ طرح  PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت  بالا ۳۰۰ DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده  در ۴ سایز مختلف ۴ در ۶، ۵ در ۷ ، ۹ در ۱۲ ، ۱۲ در ۱۲ و دو طرح قابل تاخوردن ۱۵ در ۷ و ۱۶ در ۶ در مجموع ۵۲ فایل PSD با پیش نمایش !

قیمت پستی : ۱۴۰۰۰۰ ریال

DVD شماره پنج:

Graphic Authority – Wedding Templates Volume ۲ – Disk ۳ : شامل۱۲ طرح  PSD فتوشاپ لایه باز دیگر با کیفیت  بالا ۳۰۰ DPI متشکل از قاب و تمپلات آماده  در ۴ سایز مختلف ۴ در ۶، ۵ در ۷ ، ۹ در ۱۲ ، ۱۲ در ۱۲ و دو طرح قابل تاخوردن ۱۵ در ۷ و ۱۶ در ۶ در مجموع ۵۲ فایل PSD با پیش نمایش !

DVD شماره شش:

این دی وی دی شامل نرم افزار های مطرح مرتبط با عروسی و آلبوم دیجیتالی عروس می باشد !

– Album Design 3 :  نسخه کامل جدیدترین ویرایش نرم افزار بزرگ آلبوم دیجیتالی عروس با نام Album Design 3 همراه به تمامی سی دی های تمپلات و سورس آماده ارزشمند آن .

– Album DS v5.5.2 :  نسخه کامل و ۴ سی دی از جدیدترین ویرایش نرم افزار بزرگ آلبوم دیجیتالی عروس با نام Album DS v5.5.2 همراه به تمامی سی دی های تمپلات و سورس آماده ارزشمند آن با نام My Designer Studio Templates سازگار با تمامی نسخه ها حتی CS4 !

Wedding Softwares : نرم افزارهای مرتبط با جشن عروسی :

– Wedding Album Maker Gold v2.71 – نرم افزار ساخت آلبوم عروسی

– IDo Wedding Couple Edition v9.0.2590 – نرم افزار برنامه ریزی برای جشن عروسی .

– Wedding Enhancers Actions for Photoshop – اکشن قوی برای روتوش تصاویر عروس

– Wedding Nail Art 2006

DVD شماره هفت:

Creative Albums Vol 1 – 6 : آلبوم های دیجیتالی آماده عروسی و جشن شرکت Creative Album ازVolume شماره ۱ تا Volume شماره ۶ ! هر یک از Volume ها شامل ۲۰ طرح لایه بازی زیبا طراحی شده با کیفیت آلبوم دیجیتالی برای ویرایش و جایگزین تصاویر .

DVD شماره هشت:

Creative Albums Vol ۷ – ۱۲ : آلبوم های دیجیتالی آماده عروسی و جشن شرکت Creative Albumاز Volume شماره ۷ تا Volume شماره ۱۲ ! هر یک از Volume ها شامل ۲۰ طرح لایه بازی زیبا طراحی شده با کیفیت آلبوم دیجیتالی برای ویرایش و جایگزین تصاویر .

DVD شماره نه:

Digital Book Volume 1 – 7 – آلبوم های دیجیتالی آماده عروسی و جشن شرکت Digital Book ازVolume شماره ۱ تا Volume شماره ۱۲ ! هر یک از Volume ها شامل ۱۱ طرح لایه بازی زیبا طراحی شده با کیفیت آلبوم دیجیتالی برای ویرایش و جایگزین تصاویر .

Wedding Fonts – مجموعه ای از ۱۰۰۰ فونت های شکیل مرود نیاز در تصاویر و آلبوم های عروسی .

Wedding Images – کلکسیونی از تصاویری از مراسم جشن و عروسی و عناصری چون حلقه ، میز شام ، کارت تبریک و ..

این محصول در ۹ dvd با پکیج اختصاصی مانند تصویر ارسال میگردد.

قیمت پستی : ۱۴۰۰۰۰ ریال

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 1,878 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: طرح و ژورنال, عكاسي, گالری عکس, گرافیک


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)