فیلم مستند شکار کبک در انگلستان

فیلم شکار کبک در انگلستان

فیلم شکار کبک در انگلستان که بیشتر جنبه آموزشی داشته و حاوی نکات ارزشمندی در جهت هوازنی کبک در کشور انگلستاناست را به تمامی دوستداران شکار به ویژه آنهایی که بیشتر به دنبال فیلمهای آموزشی در جهت بالا بردن آگاهی خود در شکار هوازنی پرنده هستند، توصیه می شود.

این مستند در یک dvd با پکیج اختصاصی عرضه میگردد

در قسمت اول این فیلم، شما با یکی از کلکسیونداران اسلحه ساچمه زنی واسلحه های ساچمه زنی این کلکسیون، انواع کپ ها، لول های تفنگ و قنداقهای تفنگهای ساچمه زنی جدید و قدیمی آشنا خواهید شد.

در قسمت دوم فیلم که بیشتر جنبه آموزش نحوه تیراندازی به کبک و اینکه چگونه کبک ها می پرند و چگونه می توان با پیشگیری مناسب تیرها را به هدف نشاند آشنا می شوید.

در قسمت سوم فیلم، شما را با شکار کبک و تکنیکهای شکار آن و نحوه شکار کبک در کشور انگلستان آشنا می کنیم.

در قسمت چهارم فیلم شما با یکی از فروشگاههایی که گوشت شکاری که بوسیله شکارچیان زده شده را به مشتریان عرضه می کند، آشنا خواهید شد؛ نحوه پاک کردن گوشت کبک و بسته بندی و عرضه آن در فروشگاههای انگلستان.

در قسمت پنجم فیلم، شما با نحوه درست کردن غذا با استفاده از گوشت کبک آشنا خواهید شد که به یکی از رستورانهای معروف شهر لندن رفته و تمامی مراحل پخت و پز و سرو غذا با استفاده از گوشت کبک را به شما آموزش می دهد که مطمئناً برای هر شکارچی در ایران این قسمت بسیار جالب و حائز اهمیت است.

فیلم شکار کبک در انگلستان

کلاً فیلم شکار کبک در انگلستان شامل ۵ قسمت است که همگی در یک DVD به شما عرضه می گردد. امیدواریم این فیلم مورد توجه تمامی دوستداران شکار کبک قرار گیرد.

این مستند در یک dvd‌ با کیفیت عالی به همراه لیبل و کاتالوگ ارسال میگردد.

قیمت پستی : ۴۹۰۰ تومان

با خرید ۴ مستند یک مستند به انتخاب خودتان به عنوان هدیه ارسال میگردد.(مستند هدیه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات وارد نمایید).

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 986 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)