طراحی و دوخت لباس بدون پارچه

مطمئنا تا بحال واژه هایی مثل دوخت لباس بدون الگو، دوخت لباس بدون دکمه، دوخت لباس بدون استفاده از دست و … را زیاد شنیده اید، که با شنیدن آنها تصویر لباس مجلسی زنانه و مانتو یا انواع لباس های دیگه در ذهنتان تداعی می شود. اما ما در این مقاله می خواهیم به دوخت لباس بدون نیاز به پارچه بپردازیم!

طراحی و دوخت لباس بدون پارچه

وقتی فردی هنرمند باشد می تواند هرآنچه که از او خواسته شود را انجام دهد حتی کاری مثل دوخت لباس بدون پارچه. این هنر با یک ایده اولیه ساده برای استفاده از وسایل دور ریز داده شد و رفته رفته وسیع تر شد و در صحنه های فشن شو و نمایش لباس های معروف و بزرگ به اجرا درآمد. طراحان لباس با استفاده از این کار که به نوعی جنبه تبلیغاتی داشت، برند خود را اعتبار بخشیدند و توانایی خود را در عرضه لباس های خاص به اثبات رساندند.

انواع مختلفی از مواد و وسایل برای دوخت لباس بدون پارچه به کار می رود که پرکاربرد ترین آنها را برایتان نام می بریم: دوخت لباس با استفاده از پلاستیک، دوخت لباس با استفاده از پوست شکلات و خوراکی های مختلف و حتی درب نوشابه! لباس کاغذی و لباس مقوایی، دوخت لباس با سنجاق و ابزار های ریز فلزی.

دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از گل طبیعی

دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از پاسور و روزنامه

دوخت لباس بدون پارچه با استفاده از برش های نازک چوب و درب نوشابه

همچنین برخی افراد خوش ذوق درخواست دوخت لباس عروسیشان را با استفاده از گلهای طبیعی داده اند که گرچه عمر کوتاهی دارد اما بسیار باشکوه و به یاد ماندنی است.

دانلود کتاب آموزش دوخت لباس عروس

منبع:مجله اینترنتی ستاره

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۶
تعداد مشاهده : 513 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: خياطي


برچسب ها

, , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)