شکار گرازهای رکورد در مجارستان

مجارستان یکی از کشورهایی است که اغلب شکارچیان گراز برای به دست آوردن رکورد دندان گراز به آنجا می روند. در این فیلم شما نظاره گر شکار بیش از ۷۰ گراز خواهید بود. این تعداد شکار تاکنون در هیچ فیلمی تصویربرداری نشده است.

در این فیلم بیشتر شکارچیانی که در سال ۲۰۰۸ به کشور مجارستان برای شکار سفر کرده و رکوردی از شکار گراز به نام خود ثبت کرده اند، به تصویر کشیده شده است. در این فیلم شما بهترین و حساس ترین لحظات شکار گراز را نظاره گر خواهید بود.

کلیه تصویرها همزمان از نزدیک و بوسیله چند دوربین به ثبت رسیده و شما مطمئناً خود را در قبل شکارگاه حس خواهید کرد. برای اولین بار در بعضی از شکارها شما شاهد تکنیک جدیدی در فیلم برداری خواهید بود:

فیلم برداری از طریق لنز دوربین تفنگ خود شکارچی تصویربرداری شده است تا شما از زمان دنبال کردن دوربین شکارچی تا زمانی که شکارچی ماشه را می چکاند و تیر به گراز برخورد می کند، شما نظاره گر شکار گراز خواهید بود.

این DVD بدون تردید یکی از بهترین فیلمهایی است که تاکنون از شکار گراز تهیه شده است و ما آن را به تمامی دوستداران شکار گراز پیشنهاد می کنیم. کالیبرهای مورد استفاده ۲۷۰، ۳۰۸، ۵۷*۸، ۵۷*۷، ۰۶-۳۰، ۵۵*۶٫۵، ۶۸*

این مستند در یک dvd عرضه میگردد با فرمت خانگی عرضه میگردد با پکیج اختصاصی

قیمت پستی : ۴۹۰۰ تومان

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 332 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)