شکار کل, قوچ آرگالی و مارکوپولو و شوکا و خرس و گوزن در قزاقستان

تمامی علاقمندان به فیلمهای شکار چهارپا, فیلم شکار کل و قوچ, آهو و گراز در ایران که محصول شرکت معروف Jagen در آلمان می باشد را دیده اند و می توان گفت که این فیلم یکی از فیلمهای مورد علاقه شکارچیان چهارپا در ایران است.

 فیلم شکار کل, قوچ مارکوپولو, قوچ آرگالی, شوکا, خرس و گوزن در قزاقستان و تبت بی شک یکی از زیباترین فیلمهای شکاری می باشد که تاکنون دیده اید و به شما با اطمینان خواهیم گفت که این فیلم از فیلم شکار در ایران نیز زیباتر و جالب توجه تر می باشد.

در این فیلم نیز همانند فیلم شکار در ایران آقای Worsen به همراه تفنگ مگنوم خود به ارتفاعات کشور قزاقستان رفته و تروفه های ارزشمندی را شکار می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد فیلم

این فیلم شامل چندین بخش مختلف می باشد. در قسمت اول فیلم, موزه ای از حیوانات تاکسیدرمی شده در قزاقستان را به تماشا خواهید نشست و با رکوردهایی از این پستانداران که تاکنون توسط شکارچیان شکار شده و به ثبت رسیده, آشنا خواهید شد.

در قسمت دوم شما با شکار یکی از نادرترین و سخت ترین شکارها (کل سیبری) آشنا خواهید شد که در این قسمت از فیلم کل رکوردی شکار شده است که رکورد آن ثبت می شود. همچنین در این قسمت از فیلم شما شاهد شکار چندین گوزن بزرگ خواهید بود که شاخهای بسیار جالب توجهی دارند و نیز شاهد شکار قوچ آرگالی و همچنین قوچ تنومند مارکوپولو در کشور قزاقستان خواهید بود.

بعد از این شکارها در قسمت بعدی شما با مراحل تنظیم تفنگ در ارتفاعات و تمامی سختی ها در طول مسیر شکار بزرگ, از برپایی کمپ گرفته تا درست کردن غذا و بقیه ملزومات سفر, آشنا خواهید شد.

در بخش دیگر فیلم, تیم شرکت Jagen به ارتفاعات صعب العبور در کوههای هیمالیا رفته و در طول این مسیر به شکار چندین مورد شوکا و همچنین خرس قهوه ای آسیایی (تروفه ای ارزشمند و از بزرگترین خرس های قهوه ای جهان) می پردازند که در این قسمت از فیلم یکی از بزرگترین خرس های کوهستانهای هیمالیا شکار می شود.

مطمئناً با تهیه این DVD دوستداران شکار کوهستان از دیدن این فیلم ساعتی از پای تلویزیون تکان نمی خورند چرا که در کمتر فیلمی می توانید از یکسو شاهد شکار خرس در کوهستان که شکاری است بس خطرناک و از سوی دیگر شاهد شکار کل, انواع قوچ (قوچ آرگالی, قوچ مارکوپولو), شکار شوکا و شکار گوزن آن هم در یک فیلم باشید.

این مستند در یک dvd‌ با کیفیت عالی به همراه لیبل و کاتالوگ ارسال میگردد.

قیمت پستی : ۴۹۰۰ تومان

با خرید ۴ مستند یک مستند به انتخاب خودتان به عنوان هدیه ارسال میگردد.(مستند هدیه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات وارد نمایید).

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 801 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)