شکار قوچ های رکورد در مکزیک و کانادا

این فیلم که یکی از پرفروشترین فیلمهای شکار قوچ در آمریکا بوده, محصول شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فیلمهای مستند شکار بوده که معمولاً در فیلمهایش به ثبت رکوردهای شکار بین المللی می پردازد. با نگاهی به این فیلم بیشتر ما ایرانیان خود را در یکی از مناطق شکار استان سمنان می یابیم تا در مکزیک چرا که از نظر اب و هوایی و پوشش کوهستانی شکار در این مناطق بسیار شبیه سمنان می باشد (فقط جدا از گونه کاکتوس مستقر در مکزیک).

این مستند شامل۴ بخش می باشد: در بخش اول که به مکزیک اختصاص دارد, شما به همراه یکی از معتبرترین تورهای شکار در فصل پاییز به مکزیک رفته و به تماشای شکار قوچ Desert Sheepپرداخته و در این قسمت از فیلم ۲ گوزن نیز به همراه قوچهای این قسمت شکار می شوند.

در قسمت دوم به کوههای راکی رفته و به شکار قوچ در کوهستانهای راکی خواهیم پرداخت که در این قسمت یکی از بزرگترین قوچهای Big Horn Sheepشکار می شوند.

در قسمت بعدی به کانادا می رویم تا شاهد صحنه های شکار کل سفید کوهستانهای کانادا به نام MountainGoatباشیم و همچنین شاهد چند نمونه شکار قوچ سفید Dall Sheepدر فصل زمستان و پاییز در کانادا خواهیم بود.

در قسمت پایانی فیلم نیز دوباره به کوهستانهای مکزیک برمی گردیم تا با گروهی دیگر از شکارچیان همراه باشیم و شاهد شکار یکی از باشکوهترین قوچهای مکزیک باشیم

قیمت پستی : ۵۰۰۰ تومان

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 1,902 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)