شکار قرقاول و مرغابی در آلمان و مجارستان

این فیلم را به تمامی دوستداران شکار پرنده بخصوص آنهایی که علاقه زیادی به هوازنی پرنده دارند، توصیه می کنیم. فیلمی است آموزنده حاوی نکات بسیاری در زمینه هوازنی و پیش گیری در هوازنی مرغابی.

شکار قرقاول و مرغابی در آلمان و مجارستان

شما در این فیلم نظاره گر شکار قرقاول (در کشور مجارستان) و شکار انواع مرغابی (در کشور آلمان) خواهید بود. تمام صحنه های شکار از نزدیک و با چند دوربین گرقته شده تا شما بیشتر از هر زمانی خود را در قلب شکارگاه تصور کنید.

      cd شکار, dvd شکار, تست گلنگدن, تستهای شلیک, خرید اینترنتی فیلمهای شکار, خرید دی وی دیهای شکار, خرید سیدی های شکار, خرید سیدیهای شکار, خرید فیلم شکار کبک, خرید نحوه شکار کبک, شکار در اسپانیا, شکار کبک بوسیله کومه, شکار گراز در دشتهای اسپانیا, فیلم شکار کبک, فیلم شکار گراز در اسپانیا, مستند ترفندهای شکار کبک و شکار گراز ، فروش اینترنتی مستند شکار ، خرید مستندهای شکار حیوانات ، فروش پستی مستند شکار ، بهترین مستند شکار ، مستند شکار ، خرید مستندهای شکار ، خرید اینترنتی مستند شکار ، خر, کبک مقلد

نیمی از این فیلم به شکار قرقاول در سه فصل از سال در مزرعه های یونجه زار و در جنگل در کشور مجارستان و نیمی دیگر از این فیلم به شکار انواع مرغابی (کله سبز، تنجه، فیلوش، خوتکا و …) در کشور آلمان اختصاص داده شده است. شما با نظاره این فیلم می توانید تکنیکهای زیادی در زمینه شکار پرنده و هوازنی در شکار آموخته و امید است با بکارگیری این تکنیکها، خاطرات شکار خوبی را در آینده برای خود رقم زنید.

این محصول در یک dvd با پکیج اختصاصی عرضه میگردد.

قیمت: ۵۵۰۰ تومان

 

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 937 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)