شکار قرقاول،مرغابی،باقرقره،کبک و خرگوش در اسکاتلند

این فیلم مجموعه کاملی است از شکار پرنده که بی شک در هیچ فیلمی تاکنون به این کاملیچه از لحاظ تعداد پرندگانی که در یک فیلم شکار می شوند چه از لحاظ تعداد گونه هایی که در یک فیلم شکار وجود دارد- یک جا و در یک مجموعه وجود نداشته است.

شما در این فیلم نظاره گر صحنه های شکار بیش از ۳۰ قرقاول, ۴۰ خرگوش و تعداد بیشماری کبک, تیهو و باقرقره خواهید بود.

تمامی صحنه های شکار با دوربین های بسیار پیشرفته و با چند دوربین به صورت Full HD (بهترین کیفیت) در جهات مختلف گرفته شده است تا شما بیش از پیش خود را در جریان شکار و در قلب شکارگاه حس کنید.

همچنین نکات فراوانی را در زمینه هوازنی و شکار فرا خواهید گرفت.

همچنین در بخشی از این فیلم نظاره گر شکار خرگوش با استفاده از تفنگ های خفیف کالیبر ۲۲ خواهید بود که بسیار جذاب و مهیج می باشد.

در قسمت پایانی این فیلم نیز دوستداران شکار چهارپا شاهد شکار گوزن در جنگل ها و مناطق بیشه ای در کشور اسکاتلند خواهند بود که بسیار هیجان آور می باشد.

مطمئناً با تهیه این فیلم یکی از بهترین و جذابترین فیلمهای شکار پرنده را به آرشیو فیلمهای شکار خود منتقل کرده اید و از تماشای بارها و بارهای این فیلم به اندازه بار اول لذت خواهید برد. ما تماشای این فیلم را به تمامی دوستداران شکار پرنده و آنانی که به شکار با تفنگهای ساچمه زنی علاقه دارند (Small Game) توصیه می کنیم.

این فیلم محصول شرکت معتبر و معروف دیانا با همکاری شرکت معروف زایس آلمان (این شرکت حرف اول در صنایع اپتیک را در دنیا می زند) و یکی از معدود فیلمهایی است که در آن تعداد بیشماری پرنده شکار می شود. فیلمی است آموزنده حاوی نکات بسیار ارزشمند در زمینه شکار پرنده و صحنه های هیجان آور از شکار پرنده.

این مستند در یک dvd‌ با کیفیت عالی به همراه لیبل و کاتالوگ ارسال میگردد.

قیمت پستی : ۷۰۰۰ تومان

با خرید ۴ مستند یک مستند به انتخاب خودتان به عنوان هدیه ارسال میگردد.(مستند هدیه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات وارد نمایید).

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 1,261 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)