شکار شوکا، شاموا و گراز در اتریش و شکار کبک در پرتغال

این فیلم که با همکاری کمپانی معروف و معظم زاواروسکی ( Swarovski) یکی از معروفترین کمپانی های جهان در زمینه صنایع اپتیک و دوربینهای شکاری و شرکت شرکت اسلحه سازی بلازر

که از نظر آب و هوایی و پوشش گیاهی مختلف بوده و شکارهای متفاوت را در بر دارند که هم برای علاقمندان به شکار بزرگ و هم برای آنانی که به شکار کبک علاقه دارند، جالب و بسیار آموزنده خواهد بود.

در قسمت پایانی این فیلم، شما با جدیدترین اسلحه به بازار آمده ساخت کارخانه معروف بلازر به نام Blaser R-93 ، تستهای انجام گرفته بر روی این سلاح، نقاط قوت و ضعف کپ، ماشه، گلنگدن، جنس جدید قنداق این تفنگ و مدل جدید قنداق آن، نوع لول و … آشنا می شوید که علاقمندان می توانند اطلاعات خود را در این زمینه به روزتر نموده و از آخرین اطلاعات در زمینه این اسلحه که کالیبر آن ۳۰۰ وینچستر مگنوم می باشد برخوردار گردند.

در قسمت شکار بزرگ این فیلم که مطمئناً مورد توجه دوستداران شکار در کوهستان می باشد، شما نظاره گر صحنه های شکار در کوهستانهای اتریش خواهید بود که تمامی شکارها با استفاده از سلاح Blaser R-93 و کالیبر ۳۰۰ wsm که جدیدترین محصول شرکت بلازر می باشد انجام گرفته است. ضمناً تمامی دوربینهای شکاری استفاده شده در این شکارها از دوربینهای دوچشمی گرفته تا خود دوربین روی تفنگ متعلق به شرکت زاواروسکی اتریش می باشد.

در قسمت شکار پرنده این فیلم که مربوط به شکار کبک در کشور پرتغال می باشد، شما با تکنیکها و نحوه شکار کبک در این کشور آشنا می شوید. برای آنانی که به دنبال یادگیری و در پی فیلمهای آموزشی پرندگان هستند مطالبی آموزنده را در بر خواهد داشت که امیدواریم با بکارگیری ترفندهای استفاده شده در این فیلم آموزشی، مهارتهای خود را در جهت شکار کبک افزونی داده و در فصل شکار، کبک های بیشتری را با خود به خانه بیاورید.

این مستند در یک dvd‌ با کیفیت عالی به همراه لیبل و کاتالوگ ارسال میگردد.

قیمت پستی : ۴۸۰۰ تومان

با خرید ۴ مستند یک مستند به انتخاب خودتان به عنوان هدیه ارسال میگردد.(مستند هدیه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات وارد نمایید).

(Blaser) تهیه شده، شکار در دو کشور اتریش و پرتغال می باشد.


جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 760 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)