شکار باقرقره (کوکر) در اسکاتلند

باقرقره یا کوکر پرندگانی کبوتر مانند، پر چثه و خشک زی هستند با بالها و دم دراز و نوک تیز و پاهای کوتاه پردار که در ایران به وفور یافت می شوند و می توان گفت در اکثر نقاط ایران شکارچیان با نحوه شکار این پرنده آشنا هستند.

با قرقره ها پرندگانی اجتماعی بوده و گاهی گله های بزرگ تشکیل می دهند و معمولاً در ساعت معینی از روز گله های آنها برای نوشیدن آب مسافتهای بسیاری را طی می کنند.

باقرقره ها عادت دارند زمانیکه برای خوردن آب می آیند، از دور صدا کنند و همین موضوع باعث می شود که شکارچی متوجه آمدن آنها شود. فیلم شکار باقرقره در اسکاتلند شامل ۳ قسمت مجزا در یک DVD می باشد که در قسمت اول که آشنایی با تفنگهای ساچمه زنی می باشد، شما را با جدیدترین و بهترین تفنگهای دولول ساخته شده و قطعات داخل انواع تفنگهای دولول شامل ضامن تفنگ، چکاننده در تفنگهای دولول، قفل و بستهای انواع تفنگهای دولول و … جزء به جزء آشنا می کند. در قسمت دوم شما با نحوه شکار باقرقره آشنا خواهید شد و نظاره گر صحنه های زیبایی از شکار در دشتها و کوههای اسکاتلند خواهید بود. در قسمت سوم این فیلم، شما با نحوه طبخ دو نوع غذای مخصوص و محبوب در اسکاتلند که با گوشت باقرقره و کبوتر درست می شود، آشنا خواهید شد.

امید است با تماشای این فیلم، شکارچیان هم شناخت بهتری نسبت به قطعات داخلی تفنگ خود پیدا کرده و هم با نحوه شکار این پرنده و تکنیکهای شکار آن در کشور اسکاتلند آشنا شده و در نهایت روشهای طبخ و هنر آشپزی با گوشت آن را فرا گرفته تا نهایت استفاده را از شکار باقرقره که شکاری بسیار هیجان آور و پرتحرک می باشد، ببرند.

این مستند در یک dvd با فرمت خانگی عرضه میگردد.

قیمت پستی : ۴۸۰۰ تومان

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 1,436 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)