شکار انواع گونه های گوزن در سه ایالت آمریکا

این فیلم از این جهت حائز اهمیت است که شکار گوزن در این فیلم هم با تفنگهای گلوله زنی کالیبر ۲۷۰ و ۳۰۰ وینچستر مگنوم انجام گرفته است و هم در بخشی از این فیلم که به شکار با کمان اختصاص دارد, شما شاهد شکار گوزن دم سفید و گوزن میول با کمانهای کامپوند در تگزاس خواهید بود.

این فیلم که با همکاری کمپانی معروف و معظم لایکا که یکی از معروفترین شرکتها در زمینه صنایع اپتیک و نظامی در جهان می باشد و همچنین کمپانی معروف WASPکه در زمینه لوازم شکار و ساخت انواع کمانهای کامپوند فعالیت دارد به همراه تیم شکار جک بریتینگام که از باسابقه ترین و معروفترین شکارچیان در جهان می باشد تهیه و تولید شده است. شکارها شامل ۱۷ شکار موفق گوزن در ایالتهای Ohio, illinois و Colorado در آمریکا و همچنین شکار گوزن دم سفید و گوزن میول در تگزاس می باشد.


  و نیز در بخشی از این فیلم شما شاهد شکار گوزن با تفنگ پنج تیر ساچمه زنی کالیبر ۱۲ البته با استفاده از فشنگهای تک گلوله خواهید بود. از این جهت مطمئناً این فیلم رضایت خاطر علاقمندان به تفنگ گلوله زنی, علاقمندان به شکار چهارپا با کمان و همچنین دوستداران شکار با تفنگ ساچمه زنی را یکجا در برخواهد داشت.

  شما در این فیلم نظاره گر صحنه های مهیج شکار ۱۷ گوزن در ۳ ایالت مختلف از نظر شرایط آب و هوایی در کشور آمریکا خواهید بود, از مناطق کویری با پوشش گیاهی کاکتوس در تگزاس گرفته تا مناطقی با پوشش گیاهی فراوان و جنگلی و بیشه زارها در ایالت اوهایو و در قسمتی از این فیلم نیز شما شاهد شکار گوزن در اطراف مزارع کشاورزی در ایالت Illinois جایی که یکی از زیباترین انواع گوزن ها (گوزن میول) را در خود جای داده است خواهید بود. مدت زمان این فیلم نیز حدود ۲ ساعت و محصول سال ۲۰۰۸ می باشد.

این مستند در یک dvd‌ با کیفیت عالی به همراه لیبل و کاتالوگ ارسال میگردد.

قیمت پستی : ۴۹۰۰ تومان

با خرید ۴ مستند یک مستند به انتخاب خودتان به عنوان هدیه ارسال میگردد.(مستند هدیه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات وارد نمایید).

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 1,200 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)