ده نکته برای بهبود در تیراندازی ( تراپ )

۱- تجهیزات مناسب انتخاب کنید:وقتی برای تیر اندازی آماده می شوید مطمئن باشید تفنگ شما برای شما مناسب است و شما احساس درستی دارید. اگر شما با تفنگ خود ناراحت هستید این امور سبب تاثیر در تیراندازی شما می شود. محافظ گوش باعث می شود صدا ها تمرکز شما مختل نکند و کلا باعث می شود آفتاب به چشم شما نخورد.

۲– وضعیت به شانه کشیدن مناسب را پیدا کنید. بعضی افراد تفنگ را بالا و و نزدیک بدن می گیرند و بعضی دیگر پایین و دور از بدن. اگر شما در مسابقات شرکت می کنید بایستی تفنگ را از پایین به شانه بکشید در غیر اینصورت هر طوری که آزاد هستید عمل کنید. بهترین حالت را که راحت هستید پیدا کنید و برای دقیق ترین شلیک ها از آن استفاده کنید.

۳- وضعیت بدن: وضعیت بدن شما به اندازه وضعیت تفنگ شما مهم است.  مطمئن شوید که محکم ایستاده اید و پاهای شما را به عرض شانه برای رسیدن به بهترین حالت بازکنید. این به شما کمک می کند تعادل خود را از دست ندهید و شما ماهیچه های خود را از کشیدگی وتنش در زمان نامناسب تیراندازی و تکان دادن تفنگ جلوگیری کند.

۴- تنفس: زمان تیر اندازی مطمئن شوید که به خوبی تنفس می کیند و آرام هستید. زمانی که از جایگاهی به جایگاهی دیگر قدم می زنید مراقب باشید خوب تنفس می کنید و نفس خود را حبس نمی کنید.

۵- نشانه روی کنید: خیلی مفید است که تفنگ را در راستای هدف نشانه بروید.

۶- تمرکز بر روی هدف: خیلی مهم است که شما بر روی هدف تمرکز کنید و به آن نگاه کنید تا به لوله تفنگ و مگسک. این کار باعث می شود تا تیر اندازی هایی دقیق تری داشته باشید.

۷- تصمیم بگیرید:

در تیر اندازی به تراپ های دوگانه از قبل تصمیم بگیرد که ابتدا به کدام یک می خواید شلیک کنید. پس از پرتاپ دیگر شما زمانی برای فکر کردن ندارید و هدف را از دست خوهید داد.

۸-تمرین آینه: برای به شانه کشیدن درست و دنبال کردن خوب شما می توانید جلوی آینه تمرین کنید و ببینید تا حالت ایستادن شما درست و مستقیم هست یا خیر. به شانه کشیدن و دنبال کردن سریع و نرم به شما دقت بیشتری در تیر اندازی می دهد.

۹-ایجاد تغییر:

زمانی که هدف ها را از دست می دهید و اگر زمان دارید چیزهایی را تغییر دهید. حالت ایستادن, پاها و … سعی کنید مشکل را بر طرف کنید.

۱۰- تمرین کنید:همواره کلیه مراحل را تمرین کنید تا بتوانید دقت بیشتری در تیر اندازی پیدا کنید.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 4,749 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)