دستوراتی برای بچه دار شدن از آیت الله بهجت

از آیت الله بهجت پرسیدند : برای زن و شوهر چه دعا یا ذکری وارد شده است ؟ فرمودند:

۱- از امام محمد باقر (ع) روایت شده که « مردی شصت ساله از کمی فرزند به ایشان شکایت کرد و اینکه صاحب فرزند نمی شود ، حضرت (ع) فرمودند: به مدت سه روز بعد از نماز عشا و بعد از نماز صبح هفتاد مرتبه بگو (سبحان الله) و هفتاد مرتبه (استغفرالله) و آن را با این قول خدای تعالی پایان ده : ( استغفروا ربکم انه کان غفارا ، یرسل السماء علیکم مدرارا، و یمددکم باموال و بنین و یجعل لکم جنات و یجعل لکم انهارا) سپس شب سوم به بارداری اقدام کن ، به اذن خداوند متعال ، پسری سالم دارا خواهی شد . راوی می گوید : این شخص این کار را انجام داد و سال نگذشته بود که خداوند به وی فرزندی عنایت فرمود.

۲- از امام محمد باقر (ع) روایت شده که برای هشام بن عبدالملک دربانی بود که مال فراوانی داشت ولی فرزندی نداشت ، حضرت به او فرمودند : آیا می خواهی که دعایی تو را بیاموزم که صاحب فرزند گردی ؟ دربان گفت : بلی . پس حضرت فرمود: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه (سبحان الله) و ده مرتبه (استغفرالله) می گویی و باز ۱۰ مرتبه (سبحان الله) می گویی و می گویی : ( استغفروا ربکم انه کان غفارا ، یرسل السماء علیکم مدرارا، و یمددکم باموال و بنین و یجعل لکم جنات و یجعل لکم انهارا) پس دربان این اذکار را گفت و صاحب فرزندان زیادی گشت . راوی می گوید من و همسرم به این روایت عمل کردیم و صاحب فرزند شدیم و به دیگر افرادی که فرزند نداشتند آموختم و آنها صاحب فرزندان زیادی گشتند.

دو عدد انگشتر فیروزه که بر آن آیه ی مبارکه ی ( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین ) حک شده باشد، در دست داشته باشید ( یکی در دست شوهر و دیگری در دست زن ) و دقت کنید که نجس نشود و به دو حدیث بالا ، خصوصا حدیث دوم تا حصول نتیجه عمل کنید.

منبع: اختصاصی از سایت کولاب kolab.ir

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 13,091 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: خطی, مذهبي


برچسب ها

, , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)