درمان های طبیعی موثر برای آلرژی فصل بهار

درمان های  طبیعی موثر برای  آلرژی فصل بهار

هر سال با آغاز فصل بهار بسیاری از افراد دچار آلرژی بهاره شده و باز شدن شکوفه ها و گل ها باعث ایجاد  واکنش های آلرژیک مانند عطسه، سرفه، سوزش چشم و بینی و آبریزش بینی می شوند.

بسیاری از داروهای ضد آلرژی بهار، در دسترس هستند با قیمت های مقرون به صرفه اما با درمان های طبیعی نیز می توان حساسیت بهاری را درمان کرد.

با این حال، این داروها، می توانند باعث  چندین عوارض جانبی و هزینه های غیر ضروری شوند. اثرات جانبی شایع عبارتند از: خواب آلودگی، سردرد و گاه به گاه از دست دادن اشتها. چرا زحمت تجربه آنها را زمانی که به طور علمی ثابت شده درمان طبیعی  می تواند در مبارزه با آلرژی فصل بهار کمک کند به خود تحمیل کنیم؟

شما می توانید از درمان های طبیعی  جایگزین  امن تر و موثرتربرای درمان  حساسیت بهاره یا آلرژی فصل بهار استفاده کنید.

سیر: در مطالعات بالینی، کوئرستین، یک ترکیب طبیعی موجود در سیر و پیاز است، مشاهده شده است این ماده  به تقلید از اثر آنتی هیستامین  عمل می کند. هنگامی که به طور منظم به رژیم غذایی اضافه شده است، بدون ایجاد  هیچ عوارضی باعث بهبود حساسیت بهاره می شود.

فلفل قرمز: مثل سیر، حاوی کوئرستین است که می تواند به عنوان آنتی هیستامین عمل  کند. اما بیشتر از آن، آن را دارای خواص ضد التهابی است که می تواند از  تحریک بینی و گلو جلوگیری کند.

آویشن: این گیاه در از بین بردن  خلط  موثر است که می تواند به تولید خلط  و از بین بردن آلرژی فصل بهارکمک کند. آویشن  همچنین دارای خواص ضد میکروبی است .

با تهیه دمنوش از آویشن و نوشیدن می توان از حساسیت بهاره رهایی یافت.

بابونه: نوشیدنی سالم و خوشمزه، چای بابونه همچنین می تواند به تسکین خارش و خشکی چشم کمک کند. با قرار دادن کیسه های چای سرد به مدت پنج تا ۱۰ دقیقه، به شما خواهد اثرات فوری در برابر واکنش های آلرژیک را احساس می کنید.

سوپ مرغ:  تحقیقات کارشناسان کارشناسان پزشکی داده است  که فواید تعجب آور  سوپ مرغ به میزان بهبودی افراد دچار سرماخوردگی کمک شایانی می کند.. از آنجا که حساسیت فصل بهار باعث ساخت مایع بینی می شود سوپ مرغ می تواند کمک خوبی به از بین بردن علایم آلرژی بهاره کند.

طب سوزنی: این هنر باستانی شفا است، طب سوزنی  برای تقویت سیستم ایمنی بدن، در نتیجه، تقویت دفاع بدن در برابر آلرژی های فصل بهار، و یا هر نوع از آلرژی از هر ماده دیگر بسیار مناسب است.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 235 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: پزشكي


برچسب ها

, , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)