دانلود رایگان آموزش تصویری زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی روشهای متفاوتی را دارد، یکی از این روشها آموزش تصویری زبان انگلیسیاست. بسیاری از انسانها دارای حافظه تصویری قوی هستند و مثلا با دیدن یک فرد در یک محل، حتی اگر ۱۰ سال بعد هم آن فرد را ببیند میشناسد، یعنی حافظه تصویری این افراد قوی است. حال اگر بتوانیم این موضوع را به آموزش انگلیسی تعمیم دهیم می توان نتیجه گرفت: کسانی که دارای حافظه تصویری قوی هستند می توانند انگلیسی را با روشی بهتر، راحت تر و سریعتر یاد بگیرند.

اما آموزش تصویری انگلیسی چیست؟

به صورت کلی دو نوع آموزش تصویری وجود دارد، یکی آموزش از طریق تصاویر متحرک یعنی آموزش انگلیسی از طریق انیمیشن و یا فیلم. و روش دیگر آموزش تصویری انگلیسی از طریق عکس.

در این پست قصد معرفی و دانلود یک کتاب بسیار مفید و قوی در زمینه آموزش انگلیسی از طریق عکس را داریم. این کتاب یکی از جامعترین کتابهای آموزش تصویری انگلیسی بوده وبه صورتی که میتوان گفت این کتاب قوی هیچ موردی را برای آموزش از قلم ننداخته و توسط تصاویر و شکلهایی که در زیر نمونه هایی از آن را می بینید به صورت جامع به تحلیل و آموزش انگلیسی می پردازد.

این کتاب تقریبا در تمامی موضوعات تصاویر و توضیحات کامل دارد مانند: روابط خانوادگی ، اشیا ، حیوانات ، طبیعت ، ورزش ، آب و هوا ، مسافرت ، پرواز ، صحبت های درون شهری ، و هر موضوع دیگری که به نظرتان میرسد.

این کتاب بعنوان یک دیکشنری تصویری برای شما عمل خواهد کرد.

در پایین هر صفحه از این کتاب در کادر زرد رنگ چند سوال کوتاه نیز از محتویات همان صفحه پرسیده تا کاربر واقعا محتوای صفحات را یاد بگیرد.

این کتاب آموزش انگلیسی که سایت کولاب آموزش آن را برای شما در نظر گرفته یک کتاب خشک و بی روح نبوده و به هیچ عنوان حوصله شما را نخواهد برد ، بلکه با ایده ها و عکسهای جذاب شما را به دنبال کردن صفحات بعدی ترغیب خواهد کرد.

اگر میخواهید انگلیسی را سریع و باشیوه ای جالب یاد بگیرید این کتاب را از سرو سایت بصورت مستقیم دانلود نمایید.

دانلوددانلود رایگان آموزش تصویری زبان انگلیسی(۱۳٫۹ مگابایت)

رمزرمز عبور فایل : www.cibdownload.com
سایتمنبع : سیب دانلود


جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 621 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: زبان


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)