تکنیکهای شکار انواع پرنده (باقرقره, کبک, تیهو و قرقاول) با سگهای شکاری

این فیلم تنها فیلم شکاری است که برای اولین بار در ایران با زیرنویس فارسی عرضه می شود.

شما در این فیلم جذاب شاهد صحنه های شکار و هوازنی باقرقره, کبک, تیهو و قرقاول (در دو فصل تابستان و زمستان) در کشور نروژ خواهید بود.

همچنین در قسمتهایی از این فیلم برای آنانی که به شکار قرقاول در جنگل علاقه دارند, شاهد شکار هوازنی و ردزنی قرقاول در سه فصل از سال و در مکانهای مختلف از کشور نروژ خواهید بود.

برای علاقه مندان به شکار پرنده این فیلم بسیار کامل و آموزنده خواهد بود چرا که در این فیلم شما شاهد صحنه های بیشماری از شکار باقرقره و طریقه ماهرخ رفتن و هوازنی کبک و تیهو و همچنین چگونگی استفاده از سگهای شکاری در شکارگاه و ردزنی کبک و تیهو با استفاده از شامه قوی سگهای شکاری, طریقه نزدیک شدن و پراندن پرنده هنگامی که دو شکارچی از دو طرف به پرنده نزدیک می شوند,

حد فاصل زمان تیراندازی مجدد به دسته های یزرگ پرنده زمانی که از شما به سرعت دور می شوند و چگونگی نگهداری و غذا دادن به سگهای شکاری در طول یک روز شکار خواهید بود.

این فیلم مطمئناً یکی از زیباترین و کاملترین فیلمها در زمینه شکار پرنده می باشد که با صرف هزینه و زمان بسیار در جهت آگاهی بیشتر شکارچیان پرنده در شکارگاه در اختیارتان قرار می گیرد و با تهیه آن بی شک از تماشای صحنه به صحنه آن که با زیرنویس فارسی میباشد و اطلاعاتی که در این فیلم در اختیارتان قرار می گیرد لذت خواهید برد.

قیمت: ۵۵۰۰ تومان شامل ۱ dvd داخل پکیج

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 2,582 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)