تقویت حافظه کودک با عسل

نقش مثبت عسل در تقویت حافظه کودک

تقویت حافظه کودک با تغذیه و به چالش انداخت مغز کودک ممکن می شود. منظور از چالش مغز همان استفاده از بازی های فکری و … است و در صدر خوراکی ها و غذاهای مفید برای تقویت هوش و حافظه عسل معرفی شده است.

%d8%aa%d9%82%d9%88-%d8%aa-%d8%ad%d8%a7%d9%81%d8%b8%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9

یک متخصص تغذیه با اشاره به اینکه افرادی که از ابتدای دوره جوانی مصرف عسل  را در وعده غذایی خود جای داده اند کمتر دچار پیری زودرس می شوند و عمر طولانی تر دارند گفت:عسل برای جلوگیری از فشار خون بالا، ورم مفاصل، بی خوابی و افزایش مقاومت بدن بسیار مفید است.

 به گفته عضو انجمن علمی تغذیه ایران والدینی که مایل اند کودکانشان حافظه و رشد و نمو بهتری داشته باشند می توانند عسل  طبیعی را بعد از یک سالگی در وعده غذایی کودکان خود قرار دهند.

فواید عسل طبیعی

با توجه به افزایش میزان تقاضا برای مصرف عسل  برخی شکر را به جای شهد گل در دسترس زنبور قرار می دهند که در نهایت عسل  تولید شده خاصیت درمانی خود را از دست می دهد.
وی در پاسخ به اینکه چگونه می توان عسل مرغوب را از نوع تقلبی تشخیص داد گفت:معمولا بهترین نوع عسل  سرخ رنگ، شفاف، خوشبو و غلیظ است و بستگی با نوع آن نباید گلو را بسوزاند و هنگامی که عسل  را از ظرف واژگون می کنیم باید کش بیاید و شکرک هم نزند.
افرادی که دردهای معده و یا یبوست دارند می توانند با خوردن یک تا دو قاشق عسل  در طی روز مشکل خود را برطرف کنند مضاف بر اینکه قند موجود در عسل  از نوع گلوکز و فروکتوز است که به سرعت جذب می شود و در بدن باقی نمی ماند.
جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۵
تعداد مشاهده : 194 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: حافظه و تند خوانی


برچسب ها

, , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)