ترفند های تقلب در امتحان

با توجه به نزدیکی فصل داغ امتحانات دراینجا روش هایی از تقلب در امتحانات را به نظرتان می‌رسانیم امید است با به کار گیری انها در راه کسب علم موفق باشید!!!!

البته این مطلب رو ترمهای قبل هم خدمت شما همکلاسی های خوبم نمایش دادم اما با توجه به سخت گیری های ترم قبل که  کمیته انضباطی هنگام چاپ کارت ورود جلسه و در زیر آن نوشتند برآن شدیم دوباره براتون بذاریم که خدایی نکرده سر جلسه هیچکداممان گرفتار نشیم پس با دقت مطلب رو یاد بگیرید واز روشهای غیر ضروری اکیداً خوداری کنید!

تاریخچه‌ی تقلب از جایی شروع میشود که حسن کچل برای نخستین بار تن لش را تکان داد و به مکتب رفت. از بد ماجرا همان روز امتحان ماهیانه‌ی کودکان فلک بخت مکتب بود. لیک حسن از روی تنبلی، چشمان چپش را بر روی ورقه‌ی همزاد انداخت تا نکتی بس ارزشمند از ورقه‌ی فوق الذکر، دشت کند. این بود که اولین تقلب تاریخ بشری زده شد. البته این تقلب با روش‌های فوق العاده ابتدایی (البته در مقابل ترفند‌های کنونی) صورت گرفت. بدین ترتیب که حسن با کلی زور زدن تن را تکان داد و خود را به بالای ورقه‌ی همزاد رسانید و خیلی راحت مطالب را دو در فرمود.

زان پس تقلب دوران طلایی خود را آغاز کرد. بدین ترتیب که گسترش یافت و مصادیقی متفاوت پیدا کرد.

روش های نوشتاری:

۱- نوشتن روی کف پا، پس کله، پشت گوش و…

۲- نوشتن روی میز، پشت نیمکت، زیر نیمکت، پشت مانتوی دختر جلویی،پس کله پسر جلویی و…

۳- نوشتن روی دستمال دماغی، پاکت نامه و…

۴- نوشتن و لوله کردن تقلب و جاسازی آن در سوراخ‌های مختلفی از جمله دماغ، دهن، فک پایین، دریچه‌ی آئورت و …

روش های با کلاسی:

۱- استفاده از ماشین حسابهای مهندسی

۲- استفاده از گوشی های موبایل و هنسویری که بیشتر برای خانم ها کاربرد دارد

روش های جوادی:

۱- گول زدن یک فقره بچه درس خون
۲- خم کردن سر به روی ورقه‌ی طرف به صورت تابلو.

توجه:اگه در این امر تبحر ندارین از انجام آن صرفه نظر کنید,چون چیزی جز ضایع شدن واخراج ازسرجلسه امتحان چیزی عایدشما نمی شود!!

۱٫ روش آدامس : کاغذی رو به اندازه ١۵در ۴ سانتی متر برش بدین مطلب رو ریز با مداد بنویسین (عنوان هر مطلب با رنگ متفاوت باشه ) . بعد یه سانت یه سانت تاش کنین ولی نباید مثل بادبزن بشه باید دقیقا هم اندازه آدامس اوربیت بشه .

عملکرد : این کاغذ لوله شده رو وقتی دبیر نشسته و رو برگه دید نداره یا وقتی جامدادیتون به حالت عمود روی میزه بذارین روی میز و به آرامی بازش کنین و رونویسی کنین .

اخطار : درصورتی که معلم مشکوک شد که چی دستتونه فوری تاش می کنین و می ندازین توی دهنتون به عنوان آدمس حتی اگه معلم بگه بندازش میتونین قورتش بدین !

٢ . روش چشم سوم : دونفره است . وقتی می خواین کتاب باز کنین زیر میز و دبیر همش بهتون مشکوکه (از قبل با بغل دستی هماهنگ کنین ) یکیتون باید چشم سوم اون یکی باشه یعنی وقتی نفر اول کتاب باز می کنه شما به جای اون به دبیر زل می زنین که اگه دبیر بغل دستیتونو دید یا مشکوک شد فوری به بغل دستی آلارم بدین . آخرشم مطلبو از همون بگیرین .

خطر : از قبل باید روی لرزیدن دست و از جا پریدن بغل دستیتون کار کنین که دبیر اومد جلو جا نخوره .

٣ . روش تغییر مسیر : اگه میزای آخر می شینین از قبل با بچه های میز جلو هماهنگ کنین درصورتی که دبیر همش وایساد کنار نیمکتتون شما با ۴ تا سرفه بهشون علامت می دین و اونا با پرسیدن سوالای الکی و وقت گیر از دبیر مسیر حرکت دبیر رو تغییر می دن و شما می تونین دور از چشم دبیر تقلب های دیگه رو انجام بدین .

خطر :صبر نکنین همین که دبیر روشو کرد به سمت جلوییها تقلب کنی.

۴ . روش zoom : مثل روش بالاست . شما می خواین یه چیزی از برگه بغل دستی بنویسین باهاش هماهنگ می کنین که از دبیر یه سوال بپرسه و بهش زل بزنه در آن واحد که داره از دبیر سوال می پرسه برگه اش رو کج می کنه تا شما بتونین از روش بنویسین .

خطر : اگه یه لحظه چشم دبیر حرکت کرد به اطراف بغل دستیتون باید به شما علامت بده تا به برگه اش نگاه نکنین مثلا به کفشتون آروم لگد بزنه یا برگه اش رو بخوابونه .

۵ .روش خط کش : پشت خط کشی که امکان پاک کردن نوشته های مدادی رو داره تقلب بنویسین . یا با اون شماره سوالی رو که نمی دونین بنویسین بدینش به هرکی که بلده تا جوابشو بنویسه بده بهتون .

خطر : خطرش نسبت به بقیه یه خورده بیشتره ولی خب راحت می شه تا ۳ یا ۴ مفت باهاش تقلب کرد . همین که دبیر از صندلی پاشد باید با دست چیزای رو خط کشو پاک کنین آروم یا قایمش کنین . و هیچ وقت اون طرف خط کشو که روش نوشتین رو در معرض دید روی میز نذارین.

دوستان عزیز همگی موفق باشید ولی کوروش بزرگ میگه راه در جهان یکی است و آن راه راستی است پس سعی کنید همیشه راه راستی رو پیش بگیرید و اینم بگم که ابراهام لینکن در نامه ای به معلم فرزندش می نویسد به فرزندم بیاموز مردود شدن در امتحان بسیار شرافتمندانه تر از قبولی با تقلب است

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۷ فروردین ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 628 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: سرگرمی


برچسب ها
دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)