برنامه بازی‌ های جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۲

برنامه بازی‌ های جام ملتهای اروپا یورو ۲۰۱۲

از جمعه هفته آینده (۱۹ خرداد) چهاردهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملتهای اروپا آغاز می‌شود. در سیزده دوره گذشته این مسابقات که پس از جام جهانی مهمترین رویداد فوتبالی از آن یاد می‌شود، آلمان با سه قهرمانی، فرانسه و اسپانیا هر کدام با دو قهرمانی و شوروی و ایتالیا و چکسلواکی و هلند و دانمارک و یونان هر کدام با یک قهرمانی، پرافتخارترین تیم های این جام معتبر اروپایی بوده اند. گروه بندی و برنامه بازی‌های یورو ۲۰۱۲ پیش روی شما است. ساعت بازی‌ها، به وقت تهران است.

گروه ۱: لهستان، یونان، روسیه، چک

گروه ۲: آلمان، هلند، پرتغال، دانمارک

گروه ۳: اسپانیا، ایتالیا، کرواسی، ایرلند

گروه ۴: انگلیس، فرانسه، اوکراین، سوئد

 

گروه ۱:

جمعه ۸ ژوئن (۱۹ خرداد۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان –یونان ، ساعت ۲۰:۳۰
جمعه ۸ ژوئن (۱۹ خرداد۱۳۹۱): شهر بریسلاو، روسیه – چک، ، ساعت ۲۳:۱۵
سه‌شنبه: ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر بریسلاو، یونان – جمهوری چک، ساعت ۲۰:۳۰
سه‌شنبه:‌۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، لهستان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵
شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۱):‌ شهر بریسلاو، جمهوری چک- لهستان، ساعت : ۲۳:۱۵
شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۱): شهر ورشو، یونان – روسیه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

 

گروه ۲:

شنبه ۹ ژوئن (۲۰ خرداد۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – دانمارک، ساعت ۲۰:۳۰
شنبه ۹ ژوئن (۲۰ خرداد۱۳۹۱): شهر لوویو، آلمان – پرتغال، ساعت ۲۳:۱۵
چهارشنبه: ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – پرتغال، ساعت ۲۰:۳۰
چهارشنبه:‌۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، هلند – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵
یکشنبه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۱): شهر خارکیف، پرتغال- هلند، ساعت ۲۳:۱۵
یکشنبه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۱): شهر لوویو، دانمارک – آلمان، ساعت ۲۳:۱۵

 

گروه ۳:

یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایتالیا، ساعت ۲۰:۳۰
یکشنبه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن ، ایرلند – کرواسی، ساعت ۲۳:۱۵
پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن، ایتالیا – کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰
پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، اسپانیا- ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵
دوشنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱): شهر دانسینگ، کرواسی – اسپانیا، ساعت ۲۳:۱۵
دوشنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۱): شهر پوزن، ایتالیا – ایرلند، ساعت ۲۳:۱۵

 

گروه ۴:

دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک،‌فرانسه – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰
دوشنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، اوکراین – سوئد، ساعت ۲۳:۱۵
جمعه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – انگلیس، ساعت ۲۰:۳۰
جمعه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک، اوکراین – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵
سه‌شنبه ۱۹ ژوئن(۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر دونتسک، انگلیس – اوکراین، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
سه‌شنبه ۱۹ ژوئن(۳۰ خرداد ۱۳۹۱): شهر کیف، سوئد – فرانسه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران

 

مرحله یک چهارم نهایی:

پنج‌شنبه ۲۱ ژوئن(۱ تیر ۱۳۹۱):‌ شهر ورشو، برنده گروه اول با دوم گروه دو، ساعت ۲۳:۱۵
جمعه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۱) : شهر دانسینگ ،برنده گروه دو با دوم گروه اول، ساعت ۲۳:۱۵
شنبه ۲۳ ژوئن (۳ تیر۱۳۹۱):شهر دونتسک، برنده گروه سوم با دوم گروه چهارم، ساعت ۲۳:۱۵
یکشنبه ۲۴ ژوئن (۴ تیر۱۳۹۱):شهر کیف، برنده گروه چهار با دوم گروه سوم، ساعت ۲۳:۱۵

 

مرحله نیمه‌ نهایی:

چهارشنبه ۲۷ ژوئن(۷ تیر ۱۳۹۱): شهر دونتسک: برنده بازی شهر ورشو (مرحله یک‌چهارم نهایی) با برنده شهر دونتسک(یک‌چهارم نهایی، ساعت ۲۳:۱۵
پنج‌شنبه ۲۸ ژوئن(۸ تیر ۱۳۹۱): شهر ورشو، برنده بازی شهر دانسینگ(یک چهارم نهایی) با برنده بازی شهر کیف( یک چهارم نهایی،‌ ساعت ۲۳:۱۵

 

مرحله نهایی:

یکشنبه اول جولای (۱۱ تیر ۱۳۹۱ ) شهر کیف، برندگان بازی مرحله نیمه نهایی، ساعت ۲۳:۱۵

جوفراست راهنمای خانواده





با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۳۹۱
تعداد مشاهده : 280 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: ورزشي


برچسب ها




دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)