آموزش تمیز کردن کاغذ دیواری

کاغذ هاى دیوارى یکى از پرکاربرد ترین دیوار پوش ها می باشد که امروزه در اکثر خانه ها توسط دکوراتورها مورد استفاده قرار می گیرد . بی شک این کاغذ ها به مرور زمان کثیف شده و نیاز به شستشو و نظافت دارند. در ادامه نحوه مراقبت از آنها را به طور کامل بیان می کنیم .

با توجه به اینکه کاغذ دیواری ها دارای تنوع های بسیار زیادی هستند ، نکات بیان شده در زیر تنها برای کاغذ دیواری های قابل شستشو می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

۱٫ لکه‌های به وجود آمده روی کاغذ دیواری را باید زود به زود از روی آن پاک کرد زیرا ممکن است لکه پایدار شود . و همچنین خاک روى کاغذ دیوارى را حد الامکان زود تمیز کنید زیرا ممکن است آن را بد رنگ کرده و به مرور زمان آن را از جلا بیاندازد .

۲٫ معمولا لکه‌ها با آب ولرم و صابون ملایم از بین مى روند و بعد باید با آب پاکیزه آن را خوب شست  و با یک حوله آبگیر آن را کاملا خشک کرد.برای لکه‌هاى که عمیق تر است شما باید از پاک کننده‌هاى قوی تر استفاده کنید.حتما بعد از ماده پاک کننده شیمیایى از آب براى شستشو استفاده شود

۳٫ براى تمیز کردن کاغذ دیوارى از سیم‌هاى فلزی و حتى اسکاج‌هاى زبر و پودر‌هاى قوى و یا حلال‌هاى قوى مثل استون اصلا استفاده نکنید زیرا این‌ها به کاغذ دیوارى آسیب های جدی وارد مى کنند .

۴٫ ازلکه‌هایى که کاملا اثرشان پاک نمى شود دست بردارید چرا که ممکن است با سایش بیش از حد و مواد بیشتر بد رنگ تر و نمایان تر شوند و به کاغذ دیوارى لطمه بزند.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 270 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: متفرقه


برچسب ها

, , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)