اسرار شکار مرغابی و غاز در ۴ فصل سال

نیمی از این فیلم به شکار غاز غاز خاکستری – غاز سفید کانادایی در سه فصل از سال در مزرعه های یونجه زار و نیمی دیگر از این فیلم به شکار انواع مرغابی (کله سبز، تنجه، فیلوش، خوتکا و …) اختصاص داده شده است.

فیلمی است زیبا که شکار مرغابی و غاز را در ۴ فصل سال ( در هیچ فیلمی تاکنون شاهد شکار در ۴ فصل نبودیم ) خصوصا در زمستان وشکار در برف را به تصویر کشیده.

شما با نظاره این فیلم می توانید تکنیکهای زیادی در زمینه شکار پرنده و هوازنی در شکار آموخته و امید است با بکارگیری این تکنیکها، خاطرات شکار خوبی را در آینده برای خود رقم زنید.

و امید آنکه با بکارگیری روشهای موجود در این فیلم در این فصل شکار شاهد به خانه آوردن تعداد بیشتری مرغابی و یا غاز نسبت به سایر دوستانتان باشید و از تجربیات یک شکار خوب در این فصل لذت برده و برای سایر دوستانتان نیز تعریف کنید.

شکارها شامل غاز کانادایی اردک کله سبز آنقوت تنجه غاز خاکستری فیلوش خوتکا و … اگر از آن دسته از شکارچیانی هستید که عاشق شکار مرغابی هستند یا اگر به هوازنی علاقه مند هستید یا از آنانی می باشید که در پی فنون و یادگیری تکنیکهای شکار مرغابی و غاز می باشند, این فیلم را از دست ندهید.

قیمت:۵۲۰۰ تومان ۱ dvd داخل پکیج اختصاصی

۵۲۰۰ تومان
جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۱
تعداد مشاهده : 2,140 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: مستند شكار


برچسب ها

, , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)