آموزش کیف قلاب بافی شیک

این ساک زیبا تهیه شده از موتیفهای مربع شکل با بافت بسیار ساده که الگوی آنرا در ادامه خواهید دید.

 مدل را با قلاب شماره ۲٫۵  و با کاموای متناسب آن   ببافید تقریبا هم سایز نمونه در خواهد آمد اگر دستتان سفت بافت است بهتر است از قلاب شماره ۳ استفاده کنید

طرح c

رج اول را به تعداد مشخص شده زنجیره بزنید . رج دوم را که با علامت ضربدر مشخص شده با پایه کوتاه ادامه دهید رج سوم را با سه زنجیره آغاز کنید و سپس دو پایه بلند که هر دو با هم برداشته میشود را مطابق الگو روی پایه کوتاه رج قبل انجام دهید بعد یک زنجیره و دوباره دو پایه بلند که هر دو باهم برداشته شود همینطور ادامه دهید تا آخر..

دانلودکتاب آموزش قلاب بافی های شیک

طرحB

رج اول زنجیره به تعداد مشخص . رج دوم را با پایه کوتاه ادامه دهید . رج سوم را با یک زنجیره آغاز کنید و یک پایه کوتاه سپس یک پایه بلند همینطور تا آخر رج . رج چهارم را با پایه کوتاه ادامه دهید تا موتیف کامل شود.

طرح c

طرح سی طرحی تلفیقی و برجسته است . ابتدا ۲۰ زنجیره بزنید و با یک زنجیره رج دوم را آغاز کنید روی هر زنجیره زیرین  یک پایه کوتاه بزنید . رج سوم را با سه زنجیره شروع کنید و پایه بلند ها را روی پایه کوتاه های زیرین  ببافید تا انتهای رج .

رج چهارم را با یک زنجیره آغاز کنید سپس یک پایه کوتاه روی پایه ای که در تصویر راهنمای الگو میبینید بزنید قلاب را از پایه بعدی رد کرده و دانه ای بگیرید بعد روی قلاب پایه بلندی بزنید و به رج دوم برده از زیر پایه چهارم رد کرده و دانه بگیرید .این بافت را انجام دهید و حالا قلاب و جایگاه کاموا باید روی رج چهارم واقع باشد سپس روی پایه های زیرین با ۴ پایه کوتاه کار را ادامه دهید از روی پایه بعد دانه بگیرید و کار برجسته کردن را مطابق الگویی که توضیح دادم انجام بدهید اما وقتی به رج دوم وصل میکنید روی پایه کوتاه شماره ۵ باشد .

دانلودکتاب آموزش قلاب بافی های شیک

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 8,417 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: قلاب بافي


برچسب ها

, , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)