آموزش دوخت کت یقه آرشال زنانه

ابتدا ساسون سرشانه را به خط کمر انتقال داده تا بتوانیم حلقه ی گردن را باز و یقه را طراحی کنیم .

از حلقه ی گردن در قسمت ابتدای سرشانه یک سانت داخل شده و همینطور در پشت، از حلقه ی گردن در ابتدای سرشانه داخل شده و از حلال یقه در وسط پشت نیز نیم سانت پایین می آییم.

ابتدا از خط مرکزی جلو در خط کمر ۱۰ سانت پایین آمده و قد کت را رسم می کنیم پس از این نقطه برای روی همگرد کت ۱۰ سانت خارج می شویم. پس از این نقطه ۵ سانت بالا رفته و خط شکست یقه را رسم می کنیم. مطابق شکل پهنای یقه را با عرض ۷ سانت رسم می کنیم و هلال پایین کت را نیز مطابق شکل طراحی می کنیم. از الگوی یقه کپی برداشته و در ۵ نقطه لبه های یقه را ۷/۰ سانت روی هم می خوابانیم تا یقه پایدار شود.

تغییرات جلو:

پس از کپی برداری از یقه مطابق شکل ۲-۷ قطعه ی الف از الگو را جداگانه کپی برداشته و ساسون خط کمر را به جای اصلی انتقال داده و طراحی جیب را انجام می دهیم.

در ارتباط با حلقه ی آستین کارور ها را یک سانت خارج شده و کف حلقه ی بالا تنه را نیز ۲ سانت پایین آمده و حلقه ی جدید را رسم می کنیم. برای رسم این کت می توان در صورت نیاز در خط سینه از پهلو ، الگوی بالاتنه را نیز گشاد تر کرد و سرشانه ها را نیز افتاده تر کرد. پشت و طراحی جیب را مطابق شکل رسم می کنیم .

نکته ی مهم در این کت این است که قطعه ی الف از رنگی دیگر در آمده و در ابتدا دوخته می شود و بعد بقیه مراحل را انجام می دهیم.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۳
تعداد مشاهده : 1,441 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: خياطي


برچسب ها

, , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)