آموزش دوخت مانتو جین جلو باز

برای این مدل مانتو جلو باز ابتدا الگوی اولیه را با توجه به متد کاری خودتان رسم کنید و ادامه کار را مرحله به مرحله با الگو پیش بروید.

ابتدا الگوی اولیه را رگالی کنید سپس از خط cf ده سانتی متر از بالا و ده سانتی متر از پایین جلو برید و خط جلوی جدید را رسم کنید.

سه تا لقی ۰/۵ سانتی متری می گیریم روی خط شکست یقه و خط شکست را تا خط کارور می کشیم یعنی بازی یقه را تا خط کارور مشخص می کنیم .

از پایین مانتو ۱۰ الی ۱۲ سانتی متر جلو میرویم و به انتهای خط شکست یقه وصل می کنیم و از این خط هم سه تا لقی نیم سانتی می گیریم تا جلوی مانتو لول نشود و صاف بماند. خط AB را نصف می کنیم و این نقطه را C می نامیم و از C خطی به سمت انتهای حلقه می کشیم این چهار ضلعی ACFE در واقع یقه ی دوم ما می باشد.
ما باید ۴ عدد از این تکه برش بزنیم دو تا تکه رو لایی کوبی کنیم و به دو تکه دیگر بدوزیم و اتو کرده و آماده مابین بالاتنه ی جلو و پشت در قسمت سرشانه بدوزیم و از طرف حلقه آستین ما بین بالاتنه ی جلو و آستین دوخت کنیم و از جلوی لباس هم مابین یقه اول و سجاف کار قرار می گیرد.

از این تکه ی یقه ی دوم هم باید به لقی ۰/۷۵ بگیریم تا روی لباس پف نکند و راحت روی لباس بخوابد و خوش فرم باشد.

از سرشانه ۶ سانتی متر و از پایین لباس هم ۶ سانتی متر از انتهای خط شکست یقه ۱۰ سانتی متر جلو می رویم و علامت می زنیم و این نقاط رو به هم وصل می کنیم تا سجاف یقه ی اول را طراحی کنیم بعد از الگو این سجاف را رولت کرده و جدا می کنیم بعد از لایی کوبی و اتو به لباس می دوزیم دقت کنید که اول باید سجاف یقه ی اول آماده شوذ بعد قسمتی از یقه ی دوم مابین یقه ی اول و سجافش دوخت بشود.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۶
تعداد مشاهده : 181 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: خياطي


برچسب ها

, , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)