آموزش دوخت عروسک قلب نمدی ولنتاین

قلب های نمدی یکی از هدیه های بسیار زیبا و دوست داشتنی برای روز ولنتاین می باشد که در سال های اخیر رواج زیادی یافته اند. اغلب قلب های ساخته شده با نمد طرحی ساده دارند، اما جالب است بدانید همین قلب های ساده را می توان تبدیل به عروسکی زیبا و جذاب نمود.

آموزشی که در این مطلب از مجله هنر در خانه قصد معرفی آن را داریم آموزش ساخت قلب عروسکی است که می توان آن را با نمد، مخمل و دیگر پارچه های جذاب تهیه نمود. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید و از این آموزش بسیار زیبا نهایت استفاده را ببرید.

آموزش ساخت قلب عروسکی نمدی :
برای ساخت قلب عروسکی همانطور که قبلا در مطلب مربوط به عروسک های نمدی گفتیم، قبل از شروع باید طرح یا الگوی عروسک را روی برگه بکشیم. بدین منظور الگوی قلب را در اندازه دلخواه روی برگه بکشید و برای اینکه جلوه ایی فانتزی و زیبا به آن ببخشید می توانید از لب و دهان بامزه برای الگوی تان استفاده کنید.

حال الگوی کشیده شده را روی پارچه نمدی در رنگ های دلخواه منتقل نموده و برش بزنید.
از پیپ پاک کن یا هر نوع وسیله دیگری به این شکل استفاده نمایید و با آن برای عروسک قلبی خود دست و پا بگذارید. همانطور که می دانید هر قلب نمدی از دو الگوی قلب تهیه شده اند که لازم است دست و پاها را پشت یکی از آنها بچسبانید. روی الگوی دیگر با ماژیک و مروارید یا مهره مشکی اجزا صورت بگذارید.

قلب نمدی ولنتاین

حال دو قلب نمدی را روی هم قرار داده و آنها را به کمک دوخت دندان موشی یا کوک ساده به هم متصل کنید. برای داخل قلب های عروسکی نیز می توانید از مقدار کمی پشم شیشه با پنبه استفاده کنید.

این قلب عروسکی زیبا را در ابعاد و رنگ های مختلف تهیه کنید و در مناسبت های مختلف، از جمله ولنتاین به عزیزانتان هدیه کنید.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۶
تعداد مشاهده : 96 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: هنرهاي دستي


برچسب ها

, , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)