آموزش حکاکی روی چرم به شکل گل

پیش از این کتاب آموزش حکاکی های فانتزی روی چرم رو در سایت منتشر کردیم که مورد استقبال شما قرار گرفت ،با توجه به اینکه هنر حکاکی روی چرم یک هنر نوپا هست و منابع آموزشی کمی هم در دسترس هست سعی میکنیم بیشتر روی سایت آموزش حکاکی و نداختن طرح روی چرم رو قرار بدیم.

آموزش حکاکی روی چرم به شکل گل

حکاکی روی چرم در ایران سابقه چندانی ندارد چون این هنر در چند دهه اخیر بیشتر مورد توجه مردم جهان قرار گرفته است ما در این بخش میخوام قسمتی از حکاکی روی چرم رو برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم تا با مدل های حکاکی روی چرم بیشتر آشنا بشید.

hakaki-charm-1

ابتدا الگوی خودرا بر روی کاغذ کشیده بعد چرم را کمی مرطوب می کنیم و الگوی خودرا بر روی چرم منتقل میکنیم نیازی به استفاده از خودکار نیس فقط با استفاده از درفش یا یک چیز نوک تیز یک خراش مانند روی چرم ایجاد می کنیم به طوری که طرح ما روی چرم به وضوح مشخص باشد.

hakaki-charm-kolab

سپس با لوازم چرم سازی یا لوازم تزئین چرم شروع به خالی کردن طرح ها می کنیم( چرم همچنان باید مرطوب باشد اگه خشک شده بود کمی مرطوبش کنید).

hakaki-charm-kolab1

باید چرم شما به این صورت دربیاد.

hakaki-kolab2

توجه داشته باشید که لوازم چرم سازی یا لوازم تزئین چرم در ایران پیدا نمیشود برای این کار برای این لوازم رو به صورت اینترنتی از سایت های خارجی سفارش بدین اگر هم در ایران از این لوازم چرم سازی پیدا بشه شاید کیفیت لوازم خارجی رو نداشته باشه

hakaki-charm3

بعد به کمک این تمبر فلزی و یک چکش بر روی چرم ضربه می زنیم و بر روی تمام خطوطی که کشیده ایم حرکت می کنیم وبه طور مساوی تمبر رو حرکت می دهیم.

خط ما باید ههموار وبدون عمق باشد.

hakaki-charm 4

لوازم حکاکی روی چرم بسیار متفاوت است که قلم حکاکی مهم ترین آن ها محسوب میشه لطفا اگر جای بخصوصی رو بلدین که از این لوازم بفروشن در همین مطلب بزارین تا کاربران بازدید کننده از این مطلب بتونن این لوازم رو تهیه کنند

دانلود کتاب آموزش حکاکی های فانتزی روی چرم

hakaki-roye-charm-kolab.ir hakaki-roye-charm-kolab.ir (1) hakaki-roye-charm-kolab.ir (2) hakaki-roye-charm-kolab.ir (3) hakaki-roye-charm-kolab.ir (4) hakaki-roye-charm-kolab.ir (5) hakaki-roye-charm-kolab.ir (6) hakaki-roye-charm-kolab.ir (7) hakaki-roye-charm-kolab.ir (8) hakaki-roye-charm-kolab.ir (9)

توجه داشته باشید که در تمامی مراحل باید قطعات چرمی مرطوب باشد.

منبع:charch.ir

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
تعداد مشاهده : 485 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: هنرهاي دستي


برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)