آموزش تصویری دوخت پرده جمع کن فانتزی برای اتاق کودک

اطاق کودک شما یکی از جاهاییه که باید از وسایل تزیینی زیبا استفاده بشه ، که هم برای شادابی کودک و هم شاد بودن اطاق کودک بسیار مفید هست.

kkk10_140

خیاطی,آموزش دوخت جمع کننده پرده فانتزی برای اتاق کودک،با قدری حوصله و وقت گذاشتن میتونین یک جمع کننده پرده فانتزی برای اتاق کودک درست کنین.این کار خیلی ساده هست و لوازمی که برای این کار احتیاجه دم دست همه هست.

مرحله ۱ – لوازم مورد نیاز و برش

kolab2_253

لوازم مورد نیاز برای این کار:

۱٫پارچه پنبه ای

۲٫چسب پارچه ای

۳٫دو عدد دکمه

۴٫روبان

در ابتدا روی کاغذ الگوی یک گربه را مانند شکل بالا رسم کنین، پارچه رو دولا کرده و الگو را روی پارچه قرار داده و دور الگو را خط بکشین حالا از روی خط ایجاد شده پارچه را برش بدین. بعد از روی همان پارچه دو نوار مانند شکل ببرین.

مرحله ۲ – دوخت چسب پارچه ای

kolab3_875

هر کدام از دو نواری که از پارچه بریده بودین رو دولا کرده و به صورت دو نوار باریک بدوزین.دو تکه از چسب پارچه ای را جدا کرده و مطابق شکل در یک سر هر دو نوار دوخت کنین.

مرحله ۳ – دوخت گربه

kolab4_275

در این مرحله پارچه ای رو که به شکل گربه به صورت دولا بریده بودین رو روی هم قرار داده و دور تا دور آن بجز قسمتی که دست گربه قرار میگیرد را بدوزین.بعد از دوخت، دو شکاف در جای دست گربه باز میماند دو نوار باریک را در جای دست آن بدوزین.

مرحله ۴ – پر کردن گربه

kolab5_699

در این مرحله یک برش روی شکم گربه ایجاد کنین و از این شکاف ایجاد شده درون گربه را با پشم شیشه پر کنین.یک تکه پارچه را به شکل قلب ببرین و روی قسمت بریده شده قرار داده و به عنوان تزئین بدوزین.

مرحله ۵ – تکمیل کار

kkk0_140

در انتهای کار دو دکمه به جای چشم پیشی بدوزین و یه روبان تزئینی دور گردنش ببندین.حالا میتونین این پیشی ناز رو تو اتاق ببرین و به پرده وصل کنین.

منبع : kardasti.net

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۳
تعداد مشاهده : 2,330 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: ريزه كاري خياطي


برچسب ها

, , , , , , , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)