آموزش بافت پیراهن دخترانه زیبا

برای بافت این پیراهن بایددور باسن بچه رو اندازه گرفت و با استفاده از روش اندازه گیری تعداد دونه های نصف باسن +۲۰الی۳۰سانت برای گشادی دامن را بدست بیاریم(گشادی لباس دلخواهه ومیتونید بیشتر یا کمتر کنید)

بعداز سرانداختن همون اولین رج مدل توری بافی را اجرا کنید تا پای دامن دالبر بشه تا سینه بدون کم و زیاد کردن بافته بعد تعدادی از دانه ها رو کم کنید مثلا چهار در میون کم کنید البته اگر خواسته باشید دقیق بدونید چند دانه باید کور بشه بهتره بامتر دورسینه رو اندازه زده وبا روش اندازه گیری حساب کنید تعداد دونه های ورسینه چند تا میشه وبه همون اندازه دونه نگه دارید وبقیه را کور کنید. از این به بعد ساده بافیه و جلو باز برای همین نصف دانه های جلو را در میل گرفته و از وسط بافت روی میل چهار دانه سر بندازید وچهار دانه را رکن ببافیدروی این چهار دانه که رکن بافتین جادکمه با فاصله مناسب باز کنید.
بقیه ساده بعد از دوسانت حلقه آستین را به این صورت باز کنید
رج اول سه تارج پشت ساده بعد دوتاوبعد یکی وبعد یکی همه رجهای پشت ساده واز رو بافته میشه. بعد از بافت نصف طول حلقه آستین یقه گرد را باز کنید به این ترتیب که رج اول به جز دانه های حاشیه ۴دانه دیگر را کور کنید رج بعد سه تا بعد دوتا بعد یکی بعد یکی یکی …. تا گشادی یقه کافی بشه و دونه ها برای سر شانه اندازه بشه سرشانه را در دو مرحله کور کنید. سمت دیگر جلو را به همین شکل ببافید فقط لازم نیست دونه برای حاشیه سر بندازید از همان اول میل چهار دانه را رکن ببافید.

پشت را مثل جلو بافته با این تفاوت که دوقسمت نمیشود ویقه به این صورت کور کنید وقتی یک سانت به کور کردن سرشانه مانده بود به اندازه دونه های سرشانه جلو از دوطرف جدا کرده بقیه را در وسط کور کنید بعد از بافت چند رج سرشانه را کور کنید

آستین :
بیشتر از دور بازو سرانداخته مدل را اجرا کنید بعد از پنج سانت ساده ببافید وبه این صورت کور کنید از دوطرف میل چهار تا بعد سه تا بعد دوتا بعد یکی یکی یکی ….تا ده دانه بماند همه را کور کنید

از دور یقه دونه گرفته و برگرد یقه را ببی

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۶
تعداد مشاهده : 141 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: بافتني


برچسب ها

, , , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)