آموزش بافت بلوز دخترانه

مواد لازم:

کاموا یاسی ۲۵۰ گرم

میل شماره ۶٫۵

شکل بافت ساده و دانه برنجی

لوازم جانبی ۴۰ گرم مهره چوبی

پشت:

با ۵۸ دانه شروع میکنیم.به طول ۴ سانتی متر دانه برنجی بافته و سپس با بافت ساده ادامه میدهیم.در اولین رج بافت ساده جمعا ۶ دانه اضافه میکنیم.پس از اینکه ۳۲ سانتی متر بافتیم از هر طرف سه دانه کم میکنیم تا جای حلقه آستین مشخص شود.در ادامه در هر رج از هر طرف یک دانه کم میکنیم تا پس از بافت ۱۴ رج تعداد دانه های ما به ۳۰ عدد برسد.سپس ۳۰ دانه باقی مانده را در یک رج بافته و تمام میکنیم.

جلو:

با ۵۸ دانه شروع میکنیم.به طول ۴ سانتی متر دانه برنجی بافته و سپس با بافت ساده ادامه میدهیم.در اواین رج بافت ساده جمعا ۶ دانه اضافه میکنیم.پس از اینکه ۳۲ سانتی متر بافیتم از هر طرف سه دانه کم میکنیم.تا جای حلقه آستین مشخص شود.در ادامه در هر رج از هر طرف یک دانه کم میکنیم تا پس از بافت ۱۴ رج تعداد دانه های ما به ۳۰ عدد برسد.سپس ۳۰ دانه باقی مانده را در یک رج بافته و تمام میکنیم.

آستین:

با ۴۰ دانه شروع میکنیم.۴ سانتی متر دانه برنجی بافته و سپس با بافت ساده ادامه میدهیم.در رج اول بافت ساده جمعا ۴ دانه اضافه میکنیم.در ۱۰ سانتی متر-۱۶ساتی متر-۳۰ سانتی متر ار هر طرف یک دانه اضافه میکنیم تا به ۵۰ دانه برسیم .

پس از اینکه ۳۵ سانتی متر از بافتنی تمام شداز هر طرف ۳ دانه کم میکنیم.سپس از هر طرف یک دانه کم میکنیم تا تعداد گره های ما به ۲۲ عدد برسد.پس از آنکه در هر رج ۲ دانه از هر طرف کم میکنیم تا به ۱۴ دانه برسیم.

۱۴ دانه باقی مانده را در یک رج بافته و کور میکنیم.

یقه:

پس از دوختن شانه های پلیور از کنار یقه ۱۰۰ دانه به میل گردباف میگیریم و ۳ سانتی متر دانه برنجی میبافیم.

بعد از اتمام دوخت پلیور منجوقهای چوبی را به فاصله دو گره از کناره هم به کناره های یقه و سرآستین و پایین پلیور می دوزیم.سپس منگوله هایی به درازای ۵ سانتی متر درست کرده م به پایین پلیور وصل می کنیم.

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۶
تعداد مشاهده : 169 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: بافتني


برچسب ها

, , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)