آبروداری سه سوته ، هنگام ورود مهمان ناخوانده !

به اطراف نگاهی می‌اندازید… اسباب بازی بچه‌ها سمتی، ملحفه‌های تازه شسته شده‌تان بر روی صندلی، پاکت‌های خریدتان بر میز آشپزخانه و…. نه! انگار این سر را سامانی نیست!

در چنین مواقعی بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و تنها به این بیندیشید که حضور چه چیزهایی می‌تواند حواس می‌ه‌مان را سمت زیبایی‌های دیگر منزل جلب و حتی المقدور اسباب و اثاث بیهوده را از تیررس دور کند!

۱. ابتدا سمت در ورودی بروید. هرچه کفش و دمپایی اضافه آن جلو هست در جاکفشی قرار دهید یا اگر فرصت نیست آن‌ها را درکیسه پلاستیکی بریزید. یک سبد بزرگ، ساک خرید دستی یا هرچیزی که نزدیک خود دارید بردارید و هرچیز اضافه در اتاق نشیمن و پذیرایی را داخل آن بریزید. این کار از شما ۳ دقیقه نیز زمان نخواهد گرفت!

۲. می‌ه‌مان‌ها کجا می‌نشینند؟ محل نشستنشان را خالی از خرت و پرت‌های زائد کنید و روزنامه، مجله یا کتابی که می‌خواندید را روی میز قرار دهید! شما قرار است راجع به آن‌ها صحبت کنید! در نظر داشته باشید اغلب افرادی که تازه به جایی پا می‌گذارند برای دیدن ظرف و ظروف تکراری یا خوردن چای و شیرینی نیامده‌اند. آن‌ها به دنبال صحبت با شما هستند و چه فرصتی بهتر از اینکه آن‌ها روزنامه‌ای ورق بزنند و شما در همین فرصت برایشان میوه از آشپزخانه بیاورید؟!

۳. حتماً سری به دستشویی بزنید! بیشتر از ۲ دقیقه طول نمی‌کشد! با خودتان خوشبو کننده ببرید. حال که فرصت کافی برای تمیزکردن کل سرویس بهداشتی آن نیست الکل را از کمد کمک‌های اولیه بردارید و با دستمال توالت آینه را تمیز کنید. درپوش توالت فرنگی را ببندید و حوله را از سمت استفاده نشده‌اش قرار دهید.

۴-با روزنامه‌ای در دست در را باز کنید، شما حرف‌های زیادی برای گفتن با دوستتان دارید!

جوفراست راهنمای خانواده

با وارد کردن ایمیل خودتان در کادر زیر و زدن دکمه مشترک شوید همواره جدیدترین ارسالهای سایت به ایمیل شما ارسال میشود: :

Delivered by FeedBurner

√ سیب دانلود دانلود رایگان بازی،اندروید،نرم افزار،آموزش زبان،موبایل

به اشتراک بگذارید

توضیحات :

نویسنده : admin | تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۱۳۹۲
تعداد مشاهده : 235 بار | دیدگاه : بدون دیدگاه
موضوعات: متفرقه


برچسب ها

, , , , ,


دیدگاه ها :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)